Renters

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

Gdańsk, Jana Kilińskiego 3E/3

SBK - opinia (1) Skandal jak ta firma traktuje gości!!!!!!! Korzystam już drugi raz z... SBK Marta M. - opinia (1) Wszystko super, oddałam w obsługę swój apartament i po pierwszym miesiącu... Marta M. Az - opinia (1) Przeszłam od konkurencji. Jasne zasady współpracy, wgląd w rezerwacje i... Az
WM - opinia (1) jestem zadowolony. apartament na gdanskiej starowce. niby biorą trochę więcej... WM Ula - opinia (1) W życiu nie spotkałam się z tak nieodpowiedzialną firmą. Umowa dla tej firmy... Ula Magda - opinia (1) Miało być taniej niż na bookingu, a wyszło drożej bo doliczyli sobie podwójne... Magda Beata - opinia (1) Przeszłam do nich z innej firmy. Oferta jest nieco droższa ale podejście do... Beata Monika - opinia (1) Profesjonalne i uczciwe podejście do klienta. Korzystam z ich usług i jestem... Monika Piękne apartamenty (1) Apartamenty na Kilińskiego przepiękne. Swietna lokalizacja, blisko sklepy,... andrzej royal (1) jestem zaskoczony. bardzo wysoki komfort w stosunku do ceny. mnostwo... jrsz1976