Renters

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

Gdańsk, Jana Kilińskiego 3E/3

Ewelina huskye7@op.pl - ocena (2) Porażka totalna. W 1 dzień została zauważona kałuża wody w łazience ale nie... Ewelina huskye7@op.pl Zuzanna - opinia (1) Kontakt z klientem żaden, odpowiada jakiś BOT. Brak informacji o kosztach... Zuzanna K - opinia (1) Polecam unikać wypoczynku w ich mieszkaniach, zdjęcia mocno przekłamują... K
Paweł - opinia (1) Jesteśmy mile zaskoczeni. Wszystko jak należy. Czuliśmy się jak u siebie.... Paweł Leszek - opinia (1) Apartament bardzo ładny i czysty puls ale brak dostępu do śmietnika bo karta... Leszek Żaneta - opinia (1) Właśnie wróciliśmy z Gdańska wynajmowaliśmy apartament zarządzany przez firmę... Żaneta Marzena - opinia (1) Podjęłam współpracę z firmą w Maju. Wcześniej współpracowałam już z dwoma... Marzena Klient - opinia (1) Nie polecam! Obsługa na najniższym poziomie. Apartament miał mieć dwa łóżka... Klient Olga - opinia (1) Miałam przyjemność przebywać w jednym z apartamentów na gdańskiej oliwie.... Olga Węgrzyn - opinia (1) Zdecydowanie odradzam, wynajęłam apartament na 1 noc i meldując się po 22,... Węgrzyn Marta - opinia (1) Wspaniały apartament nad samym morzem. Wszystko bezobsługowe, w stałym... Marta Edward - opinia o Renters - opinia (3) Razem z dziećmi wynajęliśmy mieszkanie w Krakowie na Starowiślnej. Na łóżku... Edward - opinia o Renters Anna - opinia (2) Oddałam mieszkanie w zarządzanie firmie Renters w czerwcu 2021 r. Bardzo... Anna Dawid - opinia (1) Wynająłem apartament w Warszawie na kilka dni. Mieszkanie było czyste i... Dawid Martyna Bielińska - opinia (1) Oddałam w zarządzanie moje mieszkanie w marcu 2022, pierwsze rezerwacje w... Martyna Bielińska Paulina - opinia (1) Brudno apartament gdynia batorego 7 i dziwnów gardenia apt żeglarski, w obu... Paulina Witek - opinia (1) Dno. Zapyziały "apartament" na ulicy Świętojańskiej 139. W... Witek Zuzanna - opinia (1) Na 4 dni wynajęliśmy z partnerem apartament w Krakowie na ul. Rakowickiej... Zuzanna Hm - opinia (1) Jeśli chodzi o apartamenty Gdańsk przy ulicy Kilinskiego/Lelewela to omijacie... Hm Anna - opinia (1) Mieszkanie Ogarna 123/3 wynajmowane przez firmę Renters po przyjeździe nie... Anna