Restauracja Alizze

Restauracje Catering

Gdańsk, Wały Piastowskie 24

Maciej - opinia (1) Byłem,jadłem i piłem wiele razy.Gorąco polecam.Świetne imprezy okolicznościowe! Maciej Polecam (1) Właśnie wróciliśmy z imprezy urodzinowej, jedzenie bardzo dobre, tradycyjna... Ania Okropne, kompletny brak potraw (1) W restauracji Alizze nie mieli połowy rzeczy z menu w Internecie (dla których... Kasia
Pyszne domowe polskie jedzenie. Polecam! (1) Jedliśmy tam kilkadziesiąt razy i organizowaliśmy 2 imprezy super domowe... Justyna Nieadekwatne jedzenie (1) Nie polecam. Serwują zwęglone naleśniki ociekające tłuszczem i lurę a nie kawę. Zuzanna Bardzo polecam (1) W Restauracji Alizze robiliśmy już dwie uroczystości -urodziny i imprezę... Ania Karolina - opinia (1) Zamówiłam ruskie pierogi, miały być bez skwarek, skwarki były w środku, 2... Karolina tak sobie (1) BYŁEM stałym klientem,jestem studentem pracującym więc nie stać mnie na... adi Smak i klasa (1) Przeczytałem złe opinie o tym lokalu, zaryzykowałem i wyszedłem na tym bardzo... Krzysztof smacznie, POLECAM ;))) (1) W ten weekend miałam okazję zjeść w restauracji. Jedzenie bardzo dobre,... Kasia Odgrzewane jedzenie (1) Zamówiłem schabowy na boczku za 17,90 ziemniaki odgrzewane z wody mało... Mariusz polecam (1) miałem okazje odwiedzic restauracje ''Alizze'' i zjesc tam obiad :) ja... Staszek POLECAM (1) Miałem okazję spędzić w restauracji kilka godzin na wieczornym spotkaniu z... Tom słabo (1) Obsługa ok, menu ok, klimat wystrój no ok, zamowilem tortille, żenada,... stah