Restauracja Bazar

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 6

Piotr - ocena (1) Świeże i bardzo smacznie przygotowane potrawy, apetycznie udekorowane... Piotr Ania - opinia (1) Byliśmy w restauracji 3 razy w różnych porach roku i nigdy nas nie zawiodła.... Ania Ewelina Rejmus - opinia (1) Chcialam podziekowac z calego serca za wspaniale przyzadzone dania z jakim... Ewelina Rejmus
Alcest - opinia (1) Doskonałe dania kuchni polskiej nad Motławą. Przyjemny, kameralny lokal.... Alcest Magda - opinia (1) Pyszne miejsce! Super menu zarówno na obiad jak i na deser. Jakość, estetyka,... Magda Obiad we dwoje (1) Restauracja Bazar jest naprawdę godna polecenia. Obsługa, menu, ,atmosfera na... Weronika Polecam (1) bywam w tej restauracji z mężem i rodziną.zabieram tam znajomych będąc prawie... monika Bardzo polecam (1) Smaczne jedzenie w przystępnej cenie a obsługa wspaniała na pewno będę... Karolina zniesmaczona (1) wczoraj tz 10 czerwca 2018miałam niemiłą przygodę z tym lokalem. To pierwsza... agnieszka Smacznie i dobrze podane (1) Pyszne jedzenie, bardzo ładnie podane. Miła obsługa i ładny wystrój. Z... Magdalena Kęszczyk Jolanta Kowalewska - opinia (1) Jedzenie świetne Nie dość że smacznie to podane ....chapeau bas dla szefa... Jolanta Kowalewska Spotkanie rodzinne urodziny (1) W restauracji mieliśmy uroczystość rodzinną (urodziny) na ponad 10 osób.... Ania Przepyszne jedzenie. Polecam! (1) Odwiedziłem restauracje już kilkakrotnie, nigdy się nie zawiodłem obsługa... Marcin raczej nie polecam (1) Dwa razy daliśmy tej restauracyjce szansę, niestety obie wizyty były nie... Ania pyszne jedzenie (1) super miejsce, pyszne jedzenie miła obsługa, a przy tym przepiękny widok. Katarzyna restauracja "Bazar" (1) Smaczne jedzenie, przemiła obsługa, fajny właściciel, dostępne ceny. Polecam. Gość Bardzo dobre (1) Bardzo dobrą jakość w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję David Serdecznie polecam (1) Witam. Serdecznie polecam tą restaurację. Świetne jedzenie, bardzo dobra... Rafał