Aleksandra Lewandowska - ocena (1) Odwiedziliśmy restauracje 11 listopada przy opcji szwedzkiego stołu. Były... Aleksandra Lewandowska Agata - opinia (1) Pyszne jedzenieni mila obsługa Agata nie polecam (1) Baaardzo kiepskie jedzenie, wystrój jak za prl, ogólnie poczucie staroci i... turysta
Komunia (1) Jestem bardzo zadowolona z organizacji przyjęcia komunijnego w restauracji w... Marta S. wesele w "Bartanie" (1) 11 pazdziernika 2014 w restauracji hotelu "Bartan" odbylo sie nasze wesele.... Pan Mlody Porażka (3) Do odwiedzenia "restauracji" zachęcił mnie okazały i robiący bardzo dobre... Zuza Komunia w Restauracji Bursztynowa (1) Serdecznie dziekuję za zorganizowanie przyjęcia komunijnego mojego syna.... Ania C. Dziękuję (1) Bardzo dziękuję za zorganizowanie cudownego przyjęcia urodzinowego... Pyszne... Tomasz Polecam na zorgaznizowanie przyjęcia niespodzianki. (1) szukałam miejsca aby w tajemnicy przyprowadzić męża z okazji jego Święta.... Joanna Tylko ambicje... (1) Skorzystałem z oferty serwisu Gruper, oprócz niezłej obsługi i rozbudowanego... Mat Bardzo pozytywne wrażenie (2) Miła ,przytulna restauracja .Można zjeść rodzinny obiad ,potrawy... ogiś Komunia dziecka (1) Pierwszy raz korzystałem z usług cateringowych i jestem zachwycony. Wraz z... Bartek Kamilka - opinia (1) Gratuluję rewelacyjnej obsługi pełen profesjonalizm, obsługiwał nas bardzo... Kamilka