Restauracja Chińska LIU

Restauracje

Sopot, al. Niepodległości 924

Bardzo miła obsługa, wyjątkowo smaczne dania i dobre ceny (1) Bardzo lubię ten lokal gdyż jest dobrze usytuowany i oferuj parking. Menu... Michał M Słabo i bardzo słabo (1) Testowałem dwie zupy i 3 dania i pełna porażka. Dania owszem ze świeżych... Sławek Omijać z daleka (1) Zapłaciłam 41 zl czekałam godzinę. Zamiast krewetek z ryżem dostałam sam ryż... Natalia
restauracja chińska trójmisto (1) skorzystałem dwa razy i jestem zadowolony. Klienci porównują ja do innych... bywalec %%% (1) Jedzenie jak dla mnie ok, chociaz nierówny poziom dań, czuć troche... Dawid Tragedia przez wielkie T (1) Zamowilam zupe *wegetariańską* , smierdziala magi i byla strasznie gesta.... bardzo niezadowolony i oszukany nie to zamowienie + zatrucie pokarmowe! (1) Zamawialam wczesniej i bylo bez szalu ale ok. Tym razem dramat. Nie tylko nie... as Pierwszy i ostatni raz. (1) Najgorsze rozczarowanie jest wtedy gdy jest sie mega głodnym i wydawałoby... Aleksandra Masakra (1) Wizyta należała do najgorszych. Zimno bez klimatu. Począwszy od brudnej i... Jaonna najgorsza chińska knajpa ever (1) Zdecydowanie odradzam. Karta skupia wiele dań które tylko udaja dania... Ania Bardzo smacznie (1) Restauracja godna polecenia. Jedzenie bardzo smaczne, a znam się na... Iza bardzo smacznie (1) Smak wyśmienity. Obsługa bardzo miła. Ceny nie są niskie, ale podobne do cen... dana Dużo i dobrze. (1) Zamówiliśmy wczoraj jedzenie do domu, narobiliśmy problemów (przepraszamy), a... Andrzej BO MNIE TAM PO PROSTU SMAKUJE (1) Pracuje niedaleko a że górny Sopot to kulinarna pustynia a ja lubie... CoolerK. To nie to (1) Wystrój i obsługa dopiero startują i jest dokąd iść, dlatego skupiłam się na... Ewa Naprawdę smacznie (1) Bardzo miła restauracja, jedzenie bardzo dobre,czysto, prosty wystrój,... Ania całkiem ok (1) Pierwszy raz odwiedziłem restaurację i mam mieszane uczucia. Po pierwsze... Mich@ł