Restauracja Chińska LIU

Restauracje

Sopot, al. Niepodległości 924

Elwira - opinia (1) Od wielu lat korzystaliśmy z usług Liu, niestety po wtorkowej wizycie długo... Elwira Irena - opinia (1) Jadamy z rodzina w restaracji Liu od 4 lat. Uwielbialysmy tą kuchnie.... Irena Espaniolski - opinia (1) Miło smacznie sympatycznie i co najważniejsze zawsze świeże brawo!!! Espaniolski
Mniam! (1) Na początku była to niewinna wizyta. Szybki lunch, nic więcej. Ten jeden... Wojtek super (1) najmilsza obsługa w Sopocie! Marzena Polecam (1) Bardzo miło, szybko , smacznie, ceny dobre. Polecam. Ea bardzo tłuste (1) Jesteśmy stałymi klientami tej restauracji. Zawsze wszystko było ok. Ale... Paulina Najlepsza chińszczyzna w Trójmieście (1) Na pewno jeszcze wpadniemy! Bardzo smacznie R.K super (1) Jedzenie pyszne gorące,bardzo szybko dostarczone mimo,ze zamówienie było do... Gdynia Super! :) (1) Polecam kazdemu - na szybki obiad i na dluzsza kolację z rodziną. Wszystko na... Maria Pycha (1) Jak komuś nie smakowało to jest walnięty w dekiel. Pychota :) Dariusz Nie polecam (1) Wczoraj jedlismy kolacje w tym miejscu,,w srodku nie bylo muzyki,,rozmowy z... Sopot Nie zależy im na kliencie (1) Będąc w samej restauracji nie miałam specjalnie zastrzeżeń. Problem nastąpił... Joanna Bardzo dobre jedzenie i szybka obsługa (1) Byłam na obiedzie z rodziną. Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje, szybka... kobieta 57 lat Pysznie, szybko, polecam. (1) Ryz z jajkiem i makaron sojowy z jajkiem fenomenalny, kurczak z orzeszkami... O.K. Bardzo pozytywnie! (1) Odwiedzamy restaurację dość regularnie i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni.... Monika Tragedia i masakra to zbyt mało powiedziane (1) Po dzisiejszej wizycie odechciało mi się restauracji... kompletny... Gosiaczek Zawiodlam sie. (1) Nie polecam. Mnostwo razy jadlam chińskie jedzonko z roznych restauracji.... Pyska Pychota! (1) Najlepsza chińska knajpa w Trómieście, gorąco polecam! Ada miłe zaskoczenie (1) Restauracja godna polecenia pod każdym względem, zimno wcale nie jest takie... kobieta 28 lat