Restauracja Fino

Restauracje

Gdańsk, Grząska 1

Magdalena - opinia (1) Odwiedzamy z mężem różne restauracje, aby testować menu degustacyjne i przez... Magdalena Katarzyna - opinia (1) Długo czekaliśmy, Pani nie umiała powiedzieć nic o winach ale dała na... Katarzyna Gosia - opinia (1) Po wizycie w restauracji jestem bardzo zadowolona za co dziękuję napewno... Gosia
Michał Kalkowski - opinia (1) Kolacja z żoną wypadła znakomicie, dziękuję obsłudze i kucharzowi który... Michał Kalkowski leszek - opinia (1) Miłe zaskoczenia , zgadywaliśmy co takiego konsumujemy . Wrócimy ! leszek Max Kieturakis - opinia (1) Bez dwóch zdań, najlepsza restauracja w Gdańsku Max Kieturakis domenico - opinia (1) Przepyszne jedzenie, z polotem, nutką nowoczesności. Kanony zachowane,... domenico Baho - opinia (1) Mistrzostwo! Od przystawki jaką byl boski tatar, przez zupkę krem zacowują... Baho Edward - opinia (1) Opisałem w odrębnym poście, wcześniej. Obsługa na "szóstkę". Panie kelnerki... Edward Danuta - opinia (1) Tak prosze Panstwa ,dalam absolutnie we wszystkich punktach oceny ogolnej... Danuta Prawdziwa uczta (1) Nasza przygoda z restauracją Fino zaczęła się w zeszłym roku i już po... Ela Fino - finezja smaku (2) Rewelacyjne menu, przygotowane przez niesamowitego szefa kuchni. Dania... Piotr Najlepsza restauracja w Trójmieście (1) Byłam w Fino już kilka razy. Obsługa zawsze na wysokim poziomie, dania... Aleksandra MW - opinia (1) Super miejsce! Jedzenie bardzo dobre. MW Rewelacja (1) Wszystko na najwyższym poziomie. Przytulne i schludne wnętrze. Obsługa... Jacek Poezja smaków (1) Opinia o tej restauracji to same superlatywy - oryginalne menu, smaczne... darius Polecam- wszystko nam smakowało- obsługa tez rewelacyjna (1) zdecydowanie polecam - jedzenie super a i obsługa miła i inteligentna Pawel Przemiłe zaskoczenie! (1) To był przypadek, że znaleźliśmy się wczoraj z mężem w tym lokalu! Cudowne... Ala B Fino kulinarna fantazja (1) Bardzo sympatyczne wnętrze, przemiła i uśmiechnięta obsługa. zaskakujące... m.a.j. Wielki Pozytyw (1) Wybraliśmy się z Żoną na kolację degustacyjną. Byliśmy jednymi z pierwszych... ŁukaszS