Emilia - ocena (1) Restauracja godna polecenia! Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone.Na... Emilia Monika - ocena (1) Zdecydowanie polecam to miejsce, przepyszne śniadania, urozmaicone smaki i... Monika Maciej - ocena (1) byłem na śniadaniu. smaczne i miła obsługa. polecam Maciej
A - opinia (1) Miejsce godne polecenia, jedzenie pyszne, pięknie podane, dania wyszukane.... A Mariola - opinia (1) Miła obsługa, smaczna kaczka , polecam ! Mariola Pamela - opinia (1) Organizowaliśmy z rodziną chrzciny i z czystym sumieniem mogę polecić to... Pamela Boguś - opinia (1) Super jedzenie w przystępnych cenach, obsługa na wysokim poziomie, klimat... Boguś Frank - opinia (1) Worst service in Gdansk i experienced during my 2 months stay. Employees are... Frank Bruno - opinia (1) Jedzenie na dowóz znacznie spóźnione, ledwo ciepłe i suche, bez sztućców. Bruno M. - opinia (1) Bardzo polecam. Zamówiłam dziś jedzonko. Dojechało szybko mimo godziny... M. smacznie, klimatycznie, z dala od turystycznego zgiełku (1) Miejsce w centrum, ale dość schowane, co jest jego ogromną zaletą- można... Asia Brawo tylko tak dalej (1) Miałam przyjemność organizować w tej Restauracji obiad rodzinny. Powiem... Weronika kolacja sylwestrowa (1) Jedzenie genialne!Pyszne,rewelacyjny tatar z troci i parfait czekoladowe,do... Kasieńka Rozczarowanie (1) Jestem bardzo rozczarowana tym miejscem, poszłam zachęcona pozytywnymi... Rozczarowana Super (1) Jedzenie po prostu genialne! I generalnie bardzo fajne miejsce. Polecam! somebody Wiecej niz poprawnie (1) Swietna pieczen z dzika, ale ciut malo dodatkow do niej, wino w porzadku, b.... Anna