Restauracja Hipodrom - ...i z fatalna obsługa i totalnym brakiem organizacji

Nikomu nie polecam organizowania jakichkolwiek uroczystosci w tamtym miejscu.
Malo, ze oszukali to jeszcze groza sadem za publikowanie opinii o ich spelunie ... bo restauracja to zbyt wielkie slowo.
Po pierwsze obsluga bez jakiegokolwiek kierownika, totalna dezorganizacja.
Przyklad - danie glowne: dali frytki po 5 min dostarczyli ziemniaki plywajace jeszcze w wodzie. Doniesli po jakims czasie salatki, po dobych 15 min weszlo mieso.
Odgrzewane devolaile i suche na wiór mieso.
Krotko mowiac lepsza organizacja pracy jest w McDonalds.. tam przynajmniej maja kogos kto koordynuje prace personelu.

Napoje nie zostaly wystawione na stolach, trzeba bylo sie dopraszac, obsluga z pretensjami odpowiadala, ze to wszystko co jest... zeby za pol godziny przyniesc, ze sie znalazlo.

Jedno co bylo dobre to ciasta... ale te niestety sami dostarczylismy...

Podsumowujac, przemeczona obsluga niewyrabiajaca z noszeniem posilkow, pobawiona jakiegokolwiek zarzadzania.
Amatorszczyzna i tyle !!

Jeszcze raz nie polecam !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Restauracja Hipodrom - ... z fatalna obsługa i totalnym brakiem organizacji

i Wy jeszcze im zapłaciliście?Nie dałabym ani złotówki!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Restauracja Hipodrom - ...i z fatalna obsługa i totalnym brakiem organizacji

Zgadzam sie z podsumowaniem impezy w 100%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Restauracja Hipodrom - ...i z fatalna obsługa i totalnym brakiem organizacji

A ja się bardzo dobrze bawiłem na weselu w zeszłym tygodniu. Mimo dziwnych opinii Obsługa całkiem nieźle się spisała Jedzenie palce lizać. Tak więc polecam miejsce mimo dziwnych opisów które przeczytałem..... Pozdrowienia!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1