Bardzo dobra restauracja np na Komunię lub Chrzciny (1) Jak najbardziej polecamy ten lokal pod wieloma względami: 1. Szybka i... 2 STYLE Fotografia i Filmowanie Proszę o aktualne opinie o Restauracji Hipodrom - PILNE (2) Napiszcie czy warto tam organizować imprezy rodzinne... jak jedzenie, obsługa... humelcio Zadowolony gość - opinia (1) Polecam serdecznie restaurację Hipodrom w Sopocie, wszystkim którzy chcą... Zadowolony gość
NIE POLECAM (2) NIE POLECAM, PRZEDE WSZYSTKIM Z POWODU OBSLUGI, NIE SPRZATNIETE TALERZE,... EDI Wesele (1) Organizowaliśmy w restauracji Hipodrom nasze przyjęcie weselne z którego... Nowożeńcy udane wesele na hipodromie (1) Wesele sierpień Na nasze wesele wybraliśmy większą salę na hipodromie.... Dorota rewelacyjne miejsce na imprezę stylizowaną (2) Odbyła się tam moja 40-tka. Impreza stylizowana na lata 20-30, "gangsterska... Andrzej Restauracja Hipodrom - ...i z fatalna obsługa i totalnym brakiem organizacji (4) Nikomu nie polecam organizowania jakichkolwiek uroczystosci w tamtym miejscu.... niezbyt wybredny klient Bardzo fajna restauracja (2) Wynajmowaliśmy lokal na Komunię mojej córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z... gość komunia - i szok (21) nie wiem co tu pisać pozytywnego, w ostatnia niedziele mieliśmy komunię. nie... gaga Wesele 06.09.2008 Mała Sala (1) Dzięki wspaniałej obsłudze wyśmienitej kuchni oraz klimatowi tego miejsca był... justyna Życzliwośc. (1) Chcę podkreślić dużą życzliwość wszystkich pracowników, z którymi ustalałem... Henryk W. wesele 30 maja (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim, szczególnie korzystne piątki... Em & Pit Tobiasz - opinia (1) Wszystko poprostu super!!! Aż trudno opisać słowami.ten dzień był jedyny i... Tobiasz GORĄCO POLECAMY (1) Mieliśmy wesele 22-09-2007r. na sali bursztynowej. Rewelacja, sala... Asia i Jacek wesele marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Restauracja Hipodrom to wymarzone miejsce na wesele, obsługa jest cudowna... Kaja i Łukasz JAK SIĘ BAWIĆ TO TYLKO W RESTAURACJI HIPODROM!!! (1) Bardzo fajna, przytulna restauracja. Dzięki swojej lokalizacji zapewnia... Agnieszka Mielismy wesele 07 07 07 i naprawde sie cieszymy ze tam zrobismy (1) odbyło sie w drugiej sali (bursztynowa). Wystrój bardzo piekny, naprawde... M & R Kasia - opinia (1) Mialam wesele w styczniu tego roku, musze powiedziec ze bylo super , pieknie... Kasia Anka - opinia (1) Mieliśmy tam obiad weselny pod koniec 2006 roku, wszystko sprawnie... Anka