Wyśmienicie (1) Wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Sopotu, w którym można spróbować... Kamil Szumielewicz Nowatorska kuchnia w przyjaznym wydaniu (1) Koncept odkryłem przypadkiem, wysiadając z taxi przy przyjeździe na Monciak.... Tymek doskonala autorska kuchnia (1) Warto sprobowac i wracac. Olaf
Pysznie (1) Wspaniale przygotowane niedzielne przyjęcie urodzinowe . Dziekujemy... LPDV Restauracja warta tego, by wracać (1) Wybraliśmy tę restaurację porównując różne oferty w internecie i nie... njante cudowne miejsce na kameralne przyjęcie weselne ! (2) Po wielu próbach znalezienia lokalu na zorganizowanie przyjęcia weselnego do... Celina i Paweł Pysznie i przytulnie (1) Miałem przyjemność gościć w tej restauracji zarówno na pokazie gotowania jak... B Wspaniała restauracja z nutką histrorii (1) Wybrałem się z moją dziewczyną na kolacje z okazji pierwszej rocznicy naszego... Kuba Baranowicz Wspaniała Atmosfera (1) Rewelacyjne miejsce na spotkania z Klientami .Przepyszna kuchnia i... Caviste