Pycha (1) Promocja kawa+deser rewelacja. Niska cena, a ten mus malinowy… pychotka. Kora Pięknie i elegancko (1) Odwiedziliśmy restaurację „Manca” po remoncie, wnętrze nie do poznania... Roxa Rodzinnie (1) Miło spędziliśmy czas w restauracji „manca”, zjedliśmy pyszny obiad , dzieci... Tomasz
Majstersztyk (1) Mega dobre miejsce, jedne z lepszych miejsc, w których ostatnio byłem. Na... Przemysław Bardzo gościnnie - polecam (1) Lokal choć bardzo elegancki, to w środku czuć domowa gościnność. Michał Świetnie (1) Wystrój restauracji gustowny, smaczne dania rybne i pierś z kaczki rewelacja marek Rodzinnie :) (1) Przechodziliśmy obok i dzieci zobaczyły duży plac zabaw to nie mogliśmy... Seba Wspaniały taras kawowy (1) Wypić kawę na tak wspaniałym tarasie kawowym, dawni nie miałam okazji ;) WIKI Obiad z dziećmi (1) Świetna restauracja z super placem zabaw dla dzieci. Jadłem tam Dorsza który... Damian Popołudnie w DWORKU (1) Bardzo pyszne jedzenie, w bardzo przystępnej cenie, PRZEMIŁA obsługa. Świetny... Oskar Smacznie z miłą obsługą i luźną atmosferą (1) 6 osobowy stolik, duży wybór w rybach, bardzo smacznie i ładnie podane, Szef... Łukasz Idealnie (1) Jedzenie bardzo smaczne i bardzo miła atmosfera. Teraz jest to moja ulubiona... Henry Pyszne (1) Spędziłam tam bardzo miłe popołudnie z rodziną. Zupa rybna genialna. Na... Weri polecam (1) Super położona Duży parking Pyszne jedzenie Miła obsługa Extra klimat... Michał