Marian - opinia (1) Restauracja z przyjemnym klimatem, obsługa uśmiechnięta i miła. Bylam co... Marian Artur - opinia (1) Genialne miejsce. Pani Agnieszka jest the best Artur Patrycja Kiełczewska - opinia (1) Drugi rok z rzędu organizujemy u państwa biznesową kolację dla naszej grupy... Patrycja Kiełczewska
Irena - opinia (2) We wrześniu obchodziliśmy z mężem 50-lecie ślubu i uroczysty obiad odbył sie... Irena Julia - opinia (2) Mieliśmy okazję organizować w tym uroczym miejscu nasz obiad weselny.... Julia Agnieszka i Vitali - opinia (1) Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia... Agnieszka i Vitali As@wp.pl - opinia (1) Gościliśmy podczas długiego weekendu. Pozytywnie zaskoczyła nas świetnie... As@wp.pl Konrad G - opinia (1) Pyszne jedzenie, super obsługa, świetnie że zostały wprowadzone dania mięsne.... Konrad G turysta - opinia (1) Obsługa miła, potrawy przeciętne, zupa rybna tajska dla smakoszy papryki,... turysta MPFK - opinia (1) Przepyszne jedzenie, uprzejmi i na wysokim poziomie kelnerzy. Jedyna... MPFK Michu - opinia (1) polecam jedzenie poprostu pyszne lekkie i świerze Obsługa bardzo miła i... Michu Damian - opinia (1) Super Restauracja dla rodzin z dziećmi, świetne dania, przemiła obsługa.... Damian Łukasz - opinia (1) Strzał w dziesiątkę dla większych spotkań rodzinnych! Byliśmy w 8 osób i... Łukasz Potwierdzam opinie (1) Jedzenie super, wielki szacun dla szefa kuchni, obsługa bardzo miła... Domelski Ośmiornica świetnie przygotowana (1) Wybraliśmy się do Mancy rodzinnie. Żona wzięła dorsza, ja ośmiornicę, a córka... Wojtek Piękny wystroj (1) Piękny wystrój restauracji. Bardzo klimatyczne miejsce. Dania pyszne i... Marcin Polecamy restaurację !!! :) (1) Bardzo polecam, zarówno jako miejsce na obiad dla siebie i bliskich, jak... Wiola Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa (1) Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Od razu można wyczuć, że kucharz zna się... Paweł Bardzo fajnie podane krewetki i smacznie (1) Przypadkowo trafiliśmy na krewetkowy piątek. Bardzo fajnie podane krewetki i... Anna Świetne miejsce (1) Świetne miejsce, mnie się podobało i nie mogę powiedzieć złego słowa.... Renia