Karolina Ostróda - ocena (1) Najsmaczniejsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłam. Żeberka są jak z kosmosu,... Karolina Ostróda Bożena - opinia (1) Brak pozycji z menu. Drogo a jedzenie niesmaczne, ryba bez przypraw,... Bożena Iwona Bunk - opinia (1) pisze trochę później jak planowałam to opisać -a więc drugi dzień świat... Iwona Bunk
Mikael - opinia (1) mega pozytywne miejsce z dobrym jedzeniem Mikael Tesa - opinia (1) Zachęcona pyszną kawą wypitą jesienią, postanowiłam wybrać się na kawę wiosną... Tesa Justyna - opinia (1) Jestem świeżo po przyjęciu komunijnym córki przygotowanym w restauracji na... Justyna Michal - opinia (1) Latem przyjechałem zjeść rybkę, w menu dorsz. Okazało się że z mrożonej... Michal Magdalena - opinia (1) 28/06/2020 bardzo było nam miło z mężem zjeść w Restauracji Na Molo w Pucku.... Magdalena Bajeczny klimat (1) Zawitaliśmy przy okazji spaceru. Pierwsze wrażenie pozytywne a później było... Maciej Byłem i polecam !!! (1) Jedzenie oraz widoki niepowtarzalne, kilmat bajeczny. Polecm. goosemm Piękna zima w cudnej restauracji!!!! Wrócimy (1) Wybraliśmy się z narzeczonym na spacer w piękny, mroźny zimowy dzień.... Toni Nie polecam ! ! ! (2) Zawiodłem się całkowicie. Golonka była ohydna , całość oddałem z reklamacją.... Turysta z Gdańska Przepysznie! Tu trzeba być! (1) Jedzenie pyszne, przemiła obsługa i atmosfera :) Jestem mile zaskoczona... Nat