Słabo, słabo, słabo... (1) Niestety bardzo się rozczarowałam. Długi czas oczekiwania - najpierw na... Marta Pyszny domowy sernik (1) Jeżeli macie ochotę na pyszny domowy sernik z musem malinowym i prawdziwa... Ola Restauracja ma aspiracje, ale do nich nie dosięga. (2) Krótko- surowa bułka tarta na rozmrożonym dorszu, sałatka złożona z kilograma... Gulien
Świetne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy spedzenie wieczoru we dwoje. (1) Świetne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy spedzenie... Lukasz ZADOWOLONY (1) Spacerując po gdańsku natrafiliśmy na restauracje SCAMPI postanowiliśmy wypić... Roman Polecam !!! Super knajpka (1) Polecam restaurację Scampi, wybór padł przypadkowo podczas spaceru ale nie... Em Ka Bez rewelacji, a szkoda... (1) Danie główne było chłodne, a przecież mamy lato. Podane na fikuśnych... Dominik Very disappointed for quality of dishes (1) me and my friend ordered some salads, soup and main dishes. Salads were oily... Ivan the terrible Polecam (1) Polecam wszystkim którzy cenią sobie smaczne jedzenie , miłą obsługę oraz... rodzinnkowo Zupa z kartonika (1) Drogo, co czesciowo wyjasnia lokalizacja, ale nic nie tlumaczy serwowania... marta polecam (1) dzisiaj bylam na obiedzie z rodzinka,wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni... osami Poziom i kultura (1) Byłam kilka razy ,pysznie,kulturalna obsługa,czujesz się tam ty i twe... Binia GORĄCO POLECAM!!! (1) potrawy przepyszne ,pięknie przyrządzone, bardzo miła obsługa - polecam... zachwycona POLECAM!!!! (1) BARDZO PRZYJEMNA RESTAURACJA MIŁA OBSŁÓGA JEDZONKO PALCE LIZAĆ FIRMA Istana masakra!!! (1) W tak beznadziejnej restauracji to w życiu nie byłam!!! Obsługa wulgarna,... Kamila Świetne potrawy (1) Restauracja na bardzo dobrym poziomie. Niestety chyba mało uczęszczana ze... Paweł WARTA GRZECHU- SCAMPI! (1) MAŁA PRZYTULNA CICHUTKA NASTROJOWA RESTAURACYJKA. KILKA RAZY ZAMAWIAŁEM... ROBERTINO 14 Luty Walentynki (1) Bardzo fajna restauracja polecam wszystkim , owoce morza Palce Lizac!... Misiek "niebo w gębie" (1) Restauracja na wysokim poziomie. Na razie najlepsza obsługa z jaką miałem... Przemysław Borkowski wyśmienite jedzenie (1) Pyszne jedzenie, szczegolnie zupa rybnma, miła obsługa, tylko ceny trochę... zofia