Kupiłam bon na stronie www.citydeal.pl na początku byłam ogromnie zadowolona, ponieważ wszystkie oferty ktore zakupiłam na citydeal były rewelacyjne, ale wizyta w tym barze była okropna i nie życzyłabym jej niekomu. Osoba obsługująca nas była opryskliwa. Jakby było tego mało mieliśmy bon do wykorzystania za 60 złoty, przy wykorzystaniu bonu za 40 złoty Pan tam obslugujacy powiedzial nam ze nie mozemy wykorzystac bonu do końca czyli za pozostala sume 20 zloty.Wykrzykiwal ze ta pizza powinna nam wystarczyc bo i tak nie damy rady jej zjesc.Niestety bylo to faktem poniewaz pizza byla okropna. Poza tym Pan wykrzykiwal ze on traci na tym bonie ze on dopłaca do interesu itp. Ogólna wizyta była dla nas szokiem, zachowanie było chamskie. Nie chciałoam pisać juz o niedociągnięciach typu: Jestem w restauracji a musze podchodzic do lady aby zamowic posiłek, sama podejsc po menu ktore było wypisne recznie i skserowane. A na koniec najlepsze liczba gości w restauracji ja i moj chlopak;)-> mowi to samo za siebie. Nie polecam nikomu. Pozdrawiam serdecznie