nie zgadzam sie z tymi zlymi opiniami.....dlaczego tak??? (2) Zawsze kiedy odwidzaja mnie znajomi z poludnia zapraszam ich na obiad lub tez... Malgorzata Kupon z grupona (1) Wcale mnie nie dziwia opinie hrabiny!!!! Skorzystałam z ciekawej oferty jaka... gosia masakra (1) 30.12.2010 udałem się wykorzystać kupon z Groupona. Wymagana była rezerwacja... Wojtek
ZDECYDOWANIE ODRADZAM (1) Od dawna chciałam już dodać komentarz po mojej wizycie w Pireusie. Dziś... M. Dno! (1) Na Grouponie kupiłam kupon dla swoich rodziców. Zadzwonili, zarezerwowali... Córka niezadowolonych niedoszłyc Kompletne DNO, DNO i jeszcze raz DNO !!!! Jakich mało !!! (1) Dołączam kolejną negatywną opinię na temat tego lokalu. Byłem w nim z... Jacek - w...y nieziemsko klient k - opinia (1) Po przeczytaniu obecnych tutaj komentarzy, każde z nas szło tam z duszą na... k Bardzo smaczne greckie jedzenie. (1) Właśnie wróciliśmy z żoną z tej restauracji, jesteśmy bardzo zadowoleni i... Adrian i Monika Odradzam (1) Obsługa fatalna, chamska i nieprofesjonalna. My zostaliśmy potraktowani... Bartosz ...! (2) W gorszym miejscu z gorszą obsługą w życiu nie byłam! Nie wiem jakim cudem... Ania NIE POLECAM! (1) obsługa FATALNA. Szczególnie kobieta farbowana blondynka po 50stce.... NeverAgain Zdecydowanie odradzam (1) 1) Nie jest to restauracja tylko bistro, wystrój z czasów socjalizmu, stoły i... klient dobre jedzonko (1) kupilem bon na citydeal, bylem bardzo ciekaw tej knajpeczki.Jedzonko okazalo... gdynianin Obsługa ...! (1) sporo tu już napisano na temat obsługi w tym lokalu... Można tylko dołączyć... A Najprawdopodobniej najgorsza knajpa w mieście. (1) Wchodzimy do baru (wygląda raczej jak jakaś pokomunistyczna dyskoteka) i na... Gdańszczanin Beznadziejna obsługa, przeciętne jedzenie (1) Byliśmy ze znajomymi w tym lokalu. Jedzenie na 100% odgrzewane (nasze dania... Kamil Restauracja to to nie jest tylko bar wolnej obsługi (1) Kupiłam bon na stronie www.citydeal.pl na początku byłam ogromnie zadowolona,... Elizka porażka totalna :( (1) w ocenie daję 1, bo nie można dać mniej ... Uzasadnienie: 1. w lokalu... Rafi Beznadziejna obsługa (1) Jedzenie nawet ok, wystrój znośny, choć widać, że bez gustu zostało to... Maciej Wszystko OK POLECAM (1) Super jedzenie, miła obsługa. waaski