włos w potrawie... (1) Restauracja jest przeciętna... zgodze sie z poprzednikami iz jedzenie (moze... jpg POLECAMY Z ŻONĄ TEN LOKAL PYCHA----POLECAMY (1) Dnia 24.07.2009.obchodziliśmy z Żoną 50-lecie pożycia małżeńskiego i... Waldemar Sztukowski Dobre jedzonko (1) Byłem wczoraj na objedzie w tej restauracji. Czytałem komentarze i jak się... gdańszczanin
Super jedzenie i super obsluga! (1) Ktoś musi mieć osobistą urazę do właścicieli,gdyż opinia o PIREUSIE(ta zła)... Kawasaki uwaga na kierowcę .... (1) W Pireusie zamawiamy często ze względu na dobre jedzenie, jednak realizacja... Kasia wymienić sfrustrowaną "kelnerkę" (2) Pani "kelnerka" nie miała chyba dobrego dnia ponieważ przy przyjmowaniu... ... REWELACJA (1) Zawsze jadałem rolo,mają najlepsze w Trójmieście ale gdy 3 maja wpadłem poraz... rolkarz ochyda (2) Myśleliśmy,że w czasach kryzysu będziemy lepiej traktowani. Niestety nie w... Szymek z rodziną Może by zwolnić "kelnerkę"? (3) Poszliśmy do tej restauracji, bo polecono nam jedzenie. I owszem jedzenie... zagnywacz Pireus (1) nie wiem co ci wszyscy ludzie sie tak uparli na ten lokalik ale jadam tam juz... smakosz opinia (2) Obsluga fatalna, kelnerka, mloda dziewczyna, nie interesoiwala sie klientami,... marika super (1) super jest to miejsce do odpoczynku Wrocławianin niedziela w pireusie (1) W zatłoczonej restauracji zatrzymała nas przesympatyczna kelnerka dzieki... Joanna Nie ma to co Rodos!!!! (1) Bylam,jadlam i powiem szczerze ,ze nie ma to co stary Rodos,karmil cale... Nikita Bosko!!!!!!! (1) Wystrój restauracji zasługuje na ogromną pochwałę, dzięki kolorom jest... Villemo Bajecznie po remoncie:D (1) To meijsce sie odmienilo po remocnie i ma za to wielki plus, ladnie jest w... tola szkoda (1) szkoda ze to tylko remont bo prawdziwego żarcia takie jak było w Rhodosie to... obserwator Kamień z serca... (1) kamień z serca mi spadł,ze to tylko remont i już z niecierpliwością czekam... Cleo brak (1) Jak już wspomniałam jedzenie oraz ceny w miarę ok. Ale co do obsługi ,... Ola REMONT (1) Remont bedzie trwac do konca kwietnia. Jedzenie bedzie to samo:)) bardzo nam... PIREUS