Restauracja jest przeciętna... zgodze sie z poprzednikami iz jedzenie (moze oprocz pizzy) jest odgrzewane i nie zawsze pierwszej swiezosci. Natomiast musze rowniez przyznac ze zdarzalo sie ze nie mialam nic do zarzucenia... moze jednynie skwaszona mine podajrze wlasciciela, ktoremu zdecydowanie nie jest na reke ze ktos smie mu przeszkadzac i dac zarobic zamawiajac dania. Nie uslyszalam ani "dzien dobry" ani "do widzenia" a o "dziekuje" moglam juz w ogole zapomniec... Pomijajac ten fakt, pewnego razu gdy mialam okazje byc tam na obiedzie, zamowialam salatke, ktora stojac na ladzie czekala az ktos mi ja przynienie. W miedzy zcasie do lady podszedl starszy Pan ( wywnioskowalam potem ze jest spokrewniony z wlascicielami) i bezczelnie WLOZYL DLON W ZAMOWIONA PRZEZ MNIE SALATKE I SIE POCZESTOWAL, PO CZYM NIEZWLOCZNIE MI JA PODANO, UDAJAC ZE NIC TAKIEGO NIE MIALO MIEJSCA. Pech chcial ze to zauwazylam i natychmiast zlozylam reklamacje. Nie byl to koniec niespodzianek, poniewaz w daniu glownym a konkretnie mielonym miesie znalalam wlos... odechcialo mi sie juz kompletnie... Niestety musze wyrazic moja dezaprobate i zarzucic temu panstwu kompletny brak profesjonalizmu. Zycze