Walbrzych i Gdansk - n i g d y w i e c e j !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Narożnik jak polecono został zamówiony w sklepie w Wałbrzychu telefonicznie u... kasia naroznik (1) firma bardzo nie zetelna jesli chodzi o jakosc wykonania , nie polecam no... kubus Nie polecam (6) Czas realizacji ok. ale schody zaczynają się z chwilą reklamacji. Po... Stanisław Walaszek
Polecam Salon Resto Design (1) Nie wiem z kąd takie opinie o tym salonie ja zakupilam meble już prawie rok... Renata Nie polecam (1) Nie polecam. Problem reklamacji! !!!!! Za taką cenę żeby meble reklamować!... Agnieszka reklamacja krzeseł - dramat (1) Po zakupie krzeseł otrzymaliśmy krzesła w zupełnie innym wybarwieniu.... Daw NIE POLECAM!! (2) Firma tragedia! Brak profesjonalizmu z każdej strony! Meble miały być... Dorota reklamacja - narożnik brak poduszek (1) Zamówiony narożnik dostarczono bez poduszek. Cztery telefony do sprzedawcy -... krystyna Narożnik heros (1) Zakupiliśmy u państwa z żona narożnik Heros. Mogę śmiało polecić zakup w tej... Tomeki i Agata Obsługa Klienta (1) Kupiłam w tej firmie narożnik w dobrej cenie,pod wymiar,dziewczyna dobrze nas... Dorota Tragedia!! Nie kupujcie!! (1) Nie polecam zakupów. Schody zaczynają się w chwili odbioru towaru. Raz, że... Maciej reklamacja (1) Towar super, ale dostarczony niezgodnie z zamówieniem. Po złożeniu reklamacji... Marcin Uwaga na tą firmę!!! FATALNA OBSŁUGA! (1) Nie polecam. Już sześć (6) tygodni nie mam sprzętu z reklamacji i końca nie... rozżalony klient Porażka (1) Zakupiłem narożnik z tej firmy. Jakość wykonania fatalna, po 2 miesiącach... Rychu Stanowczo Nie polecam !!! (2) Niestety muszę potwierdzić opinie moich przedmówców.Nie dotrzymują terminów... Klient Kupiony narożnik ze skóry (1) Bardzo jestem zadowolna z obługi w sklepie,duża wiedza pracowników i chęc... WIARYGODNA Świadomy klient (1) Zakup i realizacja zamówienia przebiegły bardzo sprawnie. Nie zgadzam się z... Zadowolony Toralna porazka (1) Przestrzegam przed ta firma wszystkim zainteresowanych, co z tego ze mebke... Easy STANOWCZO NIE POLECAM!!! (1) Kupiłam w tej firmie stół w lipcu, został mi dostarczony po kilku telefonach... Klient bardzo niezadowolony Szczerze polecam :))) (1) Dokonałam zakupów w tym sklepie po raz drugi i jestem bardzo zadowolona -... Zuza