Bartek - opinia (2) Wszystko ok. Kompetentnie i fachowo. Zarówno naprawa jak i doradztwo w... Bartek Ola - opinia (2) Wszystko wytlumaczone jasno i zrozumiale dla kogos kto zupelnie nie zna sie... Ola marek - opinia (1) Profesjonalna obsługa, polecam. Diagnoza i prognoza naprawy omówiona ze mną i... marek
Krzysztof - opinia (2) Super obsługa. Naprawa serwisowa wykonana w terminie. Polecam bez hipokryzji.... Krzysztof JTI - opinia (2) szybko i terminowo. przystępne wytłumaczenie zaistniałych problemów. JTI Łukasz - opinia (2) Pomimo słabego kontaktu z serwisem. Jakość usług oceniam na BDB. Łukasz Andrzej - opinia (1) Super serwis.Sympatyczny,życzliwy i kompetentny specjalista p.Sylwester... Andrzej Piotr - opinia (1) Świetna i miła obsługa, ceny są dobre jak na nasze czasy. Warto przywozić... Piotr Magdalena R. - opinia (2) Obsluga perfekcyjna! Zyczliwosc , profesjonalizm! Kolejny raz w sytuacji... Magdalena R. Władysław Nowy Port - opinia (1) Bardzo dobra miła i szybka obsługa, wszystko zrobione na tip top. Władysław Nowy Port Zbigniew - opinia (1) Profesjonalny serwis, czas realizacji i jakość obsługi super!!! Szczerze... Zbigniew Katarzyna - opinia (1) Bardzo polecam usługi Retesly. Szybka i fachowa pomoc, do tego bardzo miła... Katarzyna Szybko i sprawnie (1) Potrzebowałam pomocy przy komputerze stacjonarnym. Przyjechali na miejsce,... Tymonka Fachowa pomoc przy awarii sprzętu (1) Potrzebowałam szybkiej pomocy z dyskiem zewnętrznym, od razu problem został... Kaśka Godny polecenia serwis komputerowy (1) Serdecznie polecam. Kompleksowa naprawa komputera wraz z instalacją... Orłowski Mateusz Najlepszy serwis w mieście! (1) Zdecydowanie polecam usługi firmy Retesly, profesjonalne podejście zarówno do... Zadowolony klient Szpitalny Oddział Ratunkowy Komputerowy (1) Jestem bardzo zadowolona, że istnieje Firma Retesly Pana Sylwestra. Super... Maria sympatycznie i profesjonalnie (1) Od lat korzystam z usług tej firmy.ZAWSZE problemy są rozwiązywane... Andrzej M Na prawde profesjonalnie (1) Szczerze polecam pana Sylwestra od kilku dobrych lat oddaje swojego laptopa i... Gabriela komputerowy doktor (1) Szczerze polecam Pana Sylwestra. Widać ze zna się na rzeczy. Uczciwie... Ruda Katarzyna