Rewelacja! Jeszcze lepiej niż na początku

Za nim wybiorę się do restauracji czytam opinie innych gości. Pomimo wielu negatywnych opinie na temat Serio postanowiłem się tam wybrać i skosztować ich włoskich smakołyków. Niestety nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat Serio. Jak w każdej restauracji i tu pewnie zdarzają im się wpadki ale ja po raz drugi zostałem perfekcyjnie obsłużony i każda potrawa którą podano mi do stołu przygotowana była z wielką starannością a jej smak był unikatowy. Zrobiliśmy dość duży przegląd karty zaczynając od oliwek z pieca (nie ma tak wysokiej jakości oliwek w żadnej Trójmiejskiej restauracji), przez krem z pomidorów, krem z kalafiora, deskę włoskich wędlin, Gnocchi szpinakowe, tortelli, pizze (w szczególności polecam tą ze szpinakiem oraz salsiccie) i wspaniałą kaczkę oraz steka. Mam wrażenie że duża część opinie pisana jest przez zazdrosną konkurencję która nie może znieść faktu że kolejny projekt młodych, przesympatycznych i przedsiebiorczych właścicieli się powiódł. Lokal cały czas pęka w szwach co chyba jest najlepszą rekomendacją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Rewelacja! Jeszcze lepiej niż na początku

Nie ma to jak pisac samemu sobie komentarze...
To jest gorsze od krytyki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0