Caterina Jabłońska - ocena (1) Najlepsza pizza którą jadłam w Polsce!!! Czułam się jak w Neapolu!!!... Caterina Jabłońska Anna - opinia (1) Lasagne alla Bolognese to breja zatopiona w marnym pomidorowym sosie,... Anna Smakosz. - opinia (1) Bylem bardzo milo obsluzony. Jedzenie smaczne. Pizza super. Ceny przystepne.... Smakosz.
Judyta - opinia (1) Jedzenie b. smaczne, ale cenowo nie adekwatne do jakości, wystrój okej,... Judyta Ela - opinia (1) Restauracja na średnim poziomie. Wystrój i meni jest ok, za to obsługa daje... Ela Ale... (1) Jedzienie b.dobre, natomiast jakosc obslugi i stosunek niekorych osob z... Aga Serio było miło i smacznie (1) Goście zadowoleni, atmosfera miła, jedzenie smakowite, porcje odpowiednie. Joanna Brudne kufle (2) Byłyśmy tu z koleżanką w jeden z wieczorów openerowych. Miałyśmy w planie coś... Alicja Nie polecam (1) Mikroskopijne porcje, drogo, długi czas oczekiwania na jedzenie a nawet... Barbara Obsługa (1) Bardzo mila obsluga. Otrzymalismy jedzenie w roznym czasie w ramach... Piotr Kiedyś było lepiej (1) W pizzerii byłem ok. 6 razy. Ostatni raz ok. 6 miesięcy temu ,jedzenie było... Robert Serio tak słabo? (1) Obsługa spoko, ale przy większych tłumach jest jej za mało - kolejka przy... anty-hipster Pysznie i przyjemnie. (2) Nie mam pojęcia skąd biorą się negatywne opinie na temat lokalu, obsługi i... Martina Jestem bardzo zawiedziony i wstyd mi przed znajomymi :( (1) Zamówiłem stolik na godz. 19:30 (sobota)wszystko ok. jedzonko,piwko,itd było... maciej CIEKAWY WYSTRÓJ,SMAK POTRAW,PORCJE,CENY,NIESTETY..NIE (1) Spróbowałam potraw dwa razy,spodziewałam się smaku i porcji,porównując z... Iza Bardzo słabo : jedzenia bardzo mało i bez smaku (1) zamówiłam cannelloni okazało się że są to 3 rureczki z bardzo małą ilością... angela Słabe i drogie jedzenie (1) Pizza z czterema składnikami polegała na rzuceniu odrobiny każdego z nich na... Kasia Piękny wystrój i to wszystko (1) Śródmieście - tak, Serio - nie. Niestety... Ceny, porcje i smak do poprawy. Martyna piwrwsza inostatnia wizyta -a szkoda (1) Wystrój ładny,ale niestety na jedno kopyto z wieloma trójmiejskimi... klientka z rodziną Czy to wszystko na prawdę na serio? (1) Ostatnio przechodząc przy Restauracji Serio postanowiłem tam zaglądnąć,bo z... Cezar