Judyta - opinia (1) Jedzenie b. smaczne, ale cenowo nie adekwatne do jakości, wystrój okej,... Judyta Ela - opinia (1) Restauracja na średnim poziomie. Wystrój i meni jest ok, za to obsługa daje... Ela Ale... (1) Jedzienie b.dobre, natomiast jakosc obslugi i stosunek niekorych osob z... Aga
Serio było miło i smacznie (1) Goście zadowoleni, atmosfera miła, jedzenie smakowite, porcje odpowiednie. Joanna Brudne kufle (2) Byłyśmy tu z koleżanką w jeden z wieczorów openerowych. Miałyśmy w planie coś... Alicja Nie polecam (1) Mikroskopijne porcje, drogo, długi czas oczekiwania na jedzenie a nawet... Barbara Obsługa (1) Bardzo mila obsluga. Otrzymalismy jedzenie w roznym czasie w ramach... Piotr Kiedyś było lepiej (1) W pizzerii byłem ok. 6 razy. Ostatni raz ok. 6 miesięcy temu ,jedzenie było... Robert Serio tak słabo? (1) Obsługa spoko, ale przy większych tłumach jest jej za mało - kolejka przy... anty-hipster Pysznie i przyjemnie. (2) Nie mam pojęcia skąd biorą się negatywne opinie na temat lokalu, obsługi i... Martina Jestem bardzo zawiedziony i wstyd mi przed znajomymi :( (1) Zamówiłem stolik na godz. 19:30 (sobota)wszystko ok. jedzonko,piwko,itd było... maciej CIEKAWY WYSTRÓJ,SMAK POTRAW,PORCJE,CENY,NIESTETY..NIE (1) Spróbowałam potraw dwa razy,spodziewałam się smaku i porcji,porównując z... Iza Bardzo słabo : jedzenia bardzo mało i bez smaku (1) zamówiłam cannelloni okazało się że są to 3 rureczki z bardzo małą ilością... angela Słabe i drogie jedzenie (1) Pizza z czterema składnikami polegała na rzuceniu odrobiny każdego z nich na... Kasia Piękny wystrój i to wszystko (1) Śródmieście - tak, Serio - nie. Niestety... Ceny, porcje i smak do poprawy. Martyna piwrwsza inostatnia wizyta -a szkoda (1) Wystrój ładny,ale niestety na jedno kopyto z wieloma trójmiejskimi... klientka z rodziną Czy to wszystko na prawdę na serio? (1) Ostatnio przechodząc przy Restauracji Serio postanowiłem tam zaglądnąć,bo z... Cezar Rewelacja! Jeszcze lepiej niż na początku (2) Za nim wybiorę się do restauracji czytam opinie innych gości. Pomimo wielu... tubylec nie polecam pomyłka w nazwie ... (1) obsługa schludnie wyglądająca, lecz obrażona młoda kelnerka, mało... b Całkiem w porządku, ale wolę Śródmieście ;) (1) Jak w temacie. Niby wszystko w porządku, ale ta kuchnia mogłaby bardziej... awq