Rewelacja! Jeszcze lepiej niż na początku (2) Za nim wybiorę się do restauracji czytam opinie innych gości. Pomimo wielu... tubylec nie polecam pomyłka w nazwie ... (1) obsługa schludnie wyglądająca, lecz obrażona młoda kelnerka, mało... b Całkiem w porządku, ale wolę Śródmieście ;) (1) Jak w temacie. Niby wszystko w porządku, ale ta kuchnia mogłaby bardziej... awq
Nie polecam (1) Pizza - przypalona, bardzo długo sie czeka. Polecam inne zdania z karty nie... MAGDA Pierwsza wizyta, nie jest ok (1) Zamówiłam pizze ze szpinakiem. Była spalona od dołu tak że aż gorzka gdy się... Magdalena Wystrój piekny,ale to nie wystarczy!!! (1) Nie można kupić "smaku" fajnym wystrojem. Pizza spalona,gumowata!!! KR Grześ - opinia (1) Pizza gumowata. Ranty jak mordoklejka. Dodatki ok. Mozarella prawdziwa, co... Grześ Nie polecam (1) Jedzenie bardzo, bardzo przeciętne. Pizza gumowata i po prostu bez smkaku.... aaa Wystrój i klimat nic pozatym-Wyszedłem głodny (1) Dzisiaj gościłem w Owej Restauracji- przyciągnął mnie fajny wystrój oraz... Barry Niestety rozczarowanie. (1) Poszliśmy, bo trójmiasto.pl tak się zachwyca, tak się rozpływa. Chyba kogoś z... Ewa a miało być tak pięknie... (1) Niestety oprócz pięknego wnętrza restauracja nic nie ma do zaoferowania.... Magda Polecam (1) Bardzo sympatyczna obsługa. Na zamówione potrawy nie trzeba długo czekać.... AG Jest Ok (2) Szału nie ma, strasznie mała karta, brakuje czegoś wyróżniającego... tunka polecam!!! (1) Przede wszystkim przemiła obsługa, dobra kuchnia, może wybór potraw mógłby... Magda Serio jest spoko (1) A dla mnie mega. Miejsce, którego brakowało nie tylko w Gdyni, ale i w całym... Michał Bardzo dobry wystrój i bardzo złe jedzenie (1) Do Serio można przyjść się napić, najeść polecam się wcześniej lub później w... m wielkie rozczarowanie (1) male porcje...malo wkladu....masakra..makaron z kaczka,resztki zgarniete ze... darek i kasia przereklamowane... (1) Dania jak na kuchnię włoska bardzo ciężkie i mdłe oraz niedoprawione...... przyjaciolki Niemiła niespodzianka (2) Chciałabym wyrazić pozytywną opinię - tak się akurat złożyło, że w ubiegłym... K. A miało być tak pięknie... (1) Lokal ładnie urządzony, choć właściciele chyba nie mogli się zdecydować, czy... Anna