Do firmy stol-pran sławomir pranszke trafiłem z polecenia znajomych. Od pierwszego kontaktu z panami sławkiem i mariuszem wszystko przebiegało w miłej atmosferze i fachowo. Już sam fakt, że pan sławek zadeklarował się, że osobiście opomiaruje moje mieszkanie świadczył bardzo wiele. Zależało mi na w miarę szybkiej dostawie deski podłogowej i tak było. Zauważyłem bardzo elastyczne podejście do klienta i czułem się naprawdę takim klientem, na którym sprzedającemu zależy. Kontakt mailowy i telefoniczny na bieżąco. Dostawa deski do mieszkania nawet dwa dni przed określonym w umowie terminem. A ułożenie deski...? Rewelka. Pan andrzej który ją kładł wraz ze swoim kolegą zasługują na uznanie. To jest po prostu...Majstersztyk. Myślałem, że trochę czasu to zajmie, a panowie w jeden dzień z 3/4 mieszkania się uporali. Potem położenie listew, też na ocenę "6+".Ponieważ będę jeszcze wstawiał drzwi, więc część listew docięli, ale nie przykleili, no ale... "jak już będą wstawione, to pan zadzwoni i przyjedziemy skończyć robotę. No i dopiero wtedy pan zapłaci za listwy i robociznę". To ich słowa, chyba też dobrze świadczące o firmie, prawda ?
dlatego też polecam stol-pran znajomym i nie tylko.