Znakomite wykonanie (1) W sklepie zakupiłam deski drewniane z usługą ich położenia. Jestem w 100 %... Luiza Polecam zdecydowanie (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Totalnie cudownie Weronika REWELACJA z Pełnym wypasem DOSŁOWNIE! (2) solidnośc,rewelacyjne podejście do klienta,czysta praca z dokładnością jakiej... Verka
Polecam z czystym sercem i sumieniem (1) Firma jest poprostu fantastyczna! szef oraz pracownik pan A... Karmen Rewelacyjna obsługa od A do Z (1) Do firmy stol-pran sławomir pranszke trafiłem z polecenia znajomych. Od... Mariusz Rewelacja (1) Polecam wszystkim firmę Stol-pran. Rzetelność, terminowość, najwyższa jakość... Jacek K. Rewelacyjna precyzja (1) Precyzja i pasja z jaką Pan Sławek wykonuje zlecenia powinna towarzyszyć... horpy Polecam (1) Fachowość, rzetelność, terminowość, dobry kontakt i doradztwo. Jedyny minus... Łukasz Opinia (2) Profesjonalizm, uczciwość, rzetelność, życzliwość, terminowość, wysoka jakość... Andrzej Polecam (1) Dwa razy korzystałem z usług firmy Stol-Pran: po raz pierwszy przy okazji... Tomasz Opinia o firmie. (1) W przeciwieństwie do przedstawianych opinii jesteśmy z mężem bardzo... Elżbieta i Jarosław W. Jesteśmy bardzo zadowoleni (1) Zakupiliśmy przez firmę piękny parkiet dębowy gestreift II gat. świetnej... Barbara Dąbrowska Dobra Firma (1) Polecam Oscar Nie polecam (1) Pomimo wcześniej ustalonej z firmą Stol-Pran ceny za metr kw. położenia... Aga Super jakość wykonania (1) Polecam wszystkim firmę Stol-Pran. Miłe podejście do klienta, profesjonalne... klientka Polecam (1) Układanie paneli - sprawnie, dokładnie z dbałością o szczegóły. Krzysztof POLECAM (2) WITAM. FIRMA STOL-PRAN TO PEŁEN PROFESJONALIZM. ZARÓWNO WŁAŚCICIEL JAK I... PAWEŁ Tragiczna wylewka (1) Zleciłem wykonanie wylewki samopoziomującej. Efekt? Pełno garbów i niecek... Były klient ODRADZAM uslugi w tej firmie - NIE POLECAM NIKOMU (1) Wykonana przez firmę stol-pran wylewka posiadała odchyły (garby i niecki)... Gregor Współpraca z firmą STOL-PRAN, to sama przyjemność! (1) Gorąco polecam. Spotkacie się Państwo z miłą, kulturalną i bardzo... klientka z Os. Morskiego w Gdyni