Rewelka

Polecam usługi tej firmy ponieważ są najlepsi na rynku rzetelni,uczciwi,profesjonalni,jednym słowem zawodowcy.
Na szczególne słowa uznania zasługuje kierownik ochrony fizycznej Robert Szcząchor bardzo komunikatywny,inteligentny,kulturalny i co ważne KOMPETENTNY rzeczy niemożliwe załatwia od ręki na cuda trzeba troszke poczekac ale zawsze dotrzymuje słowa.
Jeszcze raz POLECAM SECURITY Z ul Litewskiej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Rewelka

Ja akurat polecam usługi monitorowania budynków firmy Konsalnet. Najnowsze rozwiązania technologiczne o wysokim bezpieczeństwie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rewelka

Również polecę konsalnet. Tyle co już razy uratowali moją firmę to nie jestem w stanie zliczyć. warci każdego grosza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Porażka

baju baju kotki w raju pracowałem po rządami szcząchora praca ciężka jak by mogli to by uwiązali nogę do kuli żeby pracować dzień i noc bez żadnych przerw nie ma się z czego cieszyć i chwalić obóz pracy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Rewelka

Na luzie w rozpiętej bluzie również polecę firmę Konsalnet. Skorzystaj sobie z ich kalkulatora gps https://gps.konsalnet.pl/www_gps/#!kalkulator-flotowy, no i na tej też stronie znajdziesz opis wszytskich zabezpieczeń i ochrony którą się własnie zajmują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2