Najszybcy w Trójmieście. (1) Korzystam z ich usług dla kilku obiektów od 3 lat. W tym czasie już... jl Polecam (1) Szybko przyjeżdżają. Pogonili u mnie złodziei. Skończyło się na uszkodzonym... Daniel Odradzam prace w biurze (1) Jak najdalej od właściciela! Wloskipieknyjexyk
Polecam (1) Security daje mi poczucie bezpieczeństwa. Nie ma się do czego przyczepić.... Ola Krajewska Rewelka (5) Polecam usługi tej firmy ponieważ są najlepsi na rynku... zyzio Profesjonalizm (1) Szybka, profesjonalna i wysoce kulturalna obsługa, szcególnie ze strony pana... klientka SOLIDNA FIRMA (1) Jakość usług oraz profesjonalizm opiekuna Pana Wojtaszewskiego sprawia, że... VEGE INSTYTUT SP. Z O.O. Brawo (1) Bardzo dobra agencja . Wszystko zawsze na czas . Min Rzetelna firma (1) Dla zainteresowanych. Korzystałem już wcześniej z usług innej agencji... Sebastian Pracowałem tam (1) Prëžnie i skutecznie dziaľajom na rynku. Cena usľug adekwatna do wysokiej... byľy pracownik Porządna firma (1) Korzystam z ochrony od 3 lat. Sprawdzałam ich kilka razy i zawsze patrol... Aleksandra Dział obsługi klienta (1) Bardzo nie miła Pani w dziale obsługi klienta!!!! Jak tak traktują klientów,... Kasia z mężem