Riccardo

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Platynowa 2

DJ - opinia (1) Ostatnio porcje na wynos bardzo zmalały. A zupy to dosyć, że mniej to sama... DJ Łuki - opinia (1) Pyszna pizza, ciepła, miło i szybko dostarczona :) Za każdym razem. Szczerze... Łuki Łuki - opinia (1) Rewelacja! Najlepsza Pizza i szczerze polecam. Łuki
Paulina - opinia (1) Obsługa miła , zamówiłam pierś w sosie śmietanowo serowym, sosu nie było, był... Paulina piotr - opinia (1) Porażka otrzymaĺem zimna pizze ostatni raz od was zamawiam piotr Tomasz - opinia (1) Polecam małą lub średnią pizzę, w szczególności Saporito. W godzinach... Tomasz Przepyszna (1) Niewiele pizzerii oferuje tak smaczną pizze w Gdańsku a do tego ma przemilą... Sandra Najlepsza pizza w tej części Gdańska (1) Zamawiam regularnie od wielu miesięcy, nie tylko pizzę, i zawsze jest bardzo... Autor Zdecydowanie nie polecam (2) Zakupiłem sobie pizzę , czekałem dość długo ale to co dostałem niczym nie... Marek Pizza (1) Najlepsza pizza, wybralam swoje 5 skladnikow, dostawa: przyjechal baaardzzoo... Arina Najgorzej wydane 17zł (1) Zamówiłam sobie do pracy obiad - spaghetti carbonara. Dostałam rozgotowany... Agnieszka Najgorzej wydane 50 zł w życiu (2) Pizza jak z horroru. Ciasto tak grube i twarde że nie dało się go ugryźć. W... Nigdy więcej Szkoda zdrowia (3) Zamówiliśmy pizzę i : składniki najtańsze, ciasto gumowate, słona jak... Janek Bardzo słabe jedzenie (1) Zamówienie dotarło po 1,5 h, oczywiście zimne. Mięso i ryba zbyt słone,... Była konsumentka jest różnie (1) Plusy:naprawdę miła obsługa,pomocna.Jedne z najlepiej smażonych naleśników w... Kasieńka Marna pizza (1) Pizza typowo Polska- pulchne ciasto zawalone tłustym, ciężkim serem.Pizza... Tonny Pyszna pizza (1) Najlepsza pizza w tej okolicy. Polecam serdecznie Patrycja Bardzo slabo (1) Kiedyś może i było dodre jedzenie ale to kiedys. Obsługa zrobiła sie chamska... Kamil odkrycie!!! (1) zajechałem na obiad przypadkiem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bardzo... Mariusz