Ring

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Felgi

Gdynia, Wrocławska 98

stefan - opinia (1) witam . polecam zakład w 100% jezdze oplem i dosc starym i nikt nie wywayrzył... stefan Dobry wybór, szybka dostawa, niska cena (1) Przejrzysty sklep internetowy z dobrymi cenami. Na infolini pomogli mi dobrać... Szwed W koncu dobry wulkanizator (2) W końcu znalazłem sprawnego wylkanizatora, z ktorym mogę się spokojnie umowic... Aleks
Zadowolony klient (1) Świetne opony, od razu czuć różnicę. Bardzo wytrzymałe, świetna przyczepność.... Rajder Naciąganie klientów. (1) Dwukrotnie dzwoniłem dowiedzieć się ile kosztuje wymiana OPON (nie koł) na... zły klient Niby wszystko dobrze ale trochę brakuje do konkurencji (1) Korzystałem któryś raz z kolei, starszy wulkanizator fach ma w ręku, młodszy... Janek polecam ten warsztat (2) bardzo dobra i fachowa obsługa uzyskałem pomoc w sytuacji bez wyjścia załoga... Dawid Polecam tą wulkanizację! Profesjonalna obsługa! (1) Byłem w tym warsztacie po raz drugi, za pierwszym razem na prostowaniu felgi... Paweł Ring-opony (2) Korzystam z serwisu od lat... nie mogę powiedzieć złego słowa. tito55 klijent (1) polecam ten warsztat w 100% . Perwekcyjna robota Felga wyprostowana i odrazu... Michal Polecam (1) Punktualnie, solidnie, przyjaznie. Od lat korzystam z tego servisu w ktorym... Andrzej BARDZO FAJNY SERWIS !!!!!!! (1) Szczerze polecam ! Nigdy nie zawiodłem się na chłopakach. Dużo znajomych... Maciek NIE POLECAM !!! (1) Do ostatniej wymiany byłem stałym klientem, lecz po wymianie zaczęło coś... były klient pozytywny (1) Koszystam z tego serwisu sporadycznie ale porównując z innymi serwisami to... JUREK Szczerze polecam (1) Przesympatyczny personel, posiadająca dużo cierpliwości dla osób nie... Aga SUPER PUNKT (1) POLECAM WSZYSTKIM-MIMO,ŻE BYŁA GODZINA PRZED ZAMKNIĘCIEM I MIELI KOMPLET... MICHAŁ Raczej nie polecam (1) Wymieniłem opony z zimowych na letnie, letnie były na alusach 18 z tym że 2... Piter Nie polecam (1) Nie pierwszy raz korzystam z usług tego warsztatu, jednakże po ostatniej... Grzegorz Łęcki