Antoni Brol - opinia (1) Panią Ewią z agencji Riva poprosiłem o wynajęcie mieszkania na Starówce na... Antoni Brol Jowita & Paweł - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z agencją nieruchomości Riva House,... Jowita & Paweł Sebastian i Katarzyna - opinia (1) Pani Anita pomogła nam w arcy trudnym przedsięwzięciu, jakim było kupno... Sebastian i Katarzyna
Dagmara i Jarek - opinia (1) Jesteśmy absolutnie zachwyceni Panią Anitą z agencji Riva House. Nasz dom... Dagmara i Jarek Tomasz - opinia (1) Ostatnio miałem niewątpliwą przyjemność korzystania z usług Agencji... Tomasz Sylwia i Marcin - opinia (1) Bardzo profesjonalne pośrednictwo przy sprzedaży nieruchomości. Pani Anita... Sylwia i Marcin Bartłomiej H - opinia (1) Korzystałem z usług pani Anity Martowicz z agencji Riva House nie jako... Bartłomiej H Anna - opinia (1) Polecam współpracę z Panią Moniką Szary. Wszystko przebiegło miło i... Anna robert - opinia (1) szybko, profesjonalnie i rzetelnie pełen sukces :) robert Aleksandra Juckiewicz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona Pani Monika Szary bardzo profesjonalnie zajęła się... Aleksandra Juckiewicz Izabela - opinia (1) Pani Monika i Anita pełen profesjonalizm, moje mieszkanie sprzedały bardzo... Izabela Robert - opinia (1) Polecam najmilszą profesjonalistkę w branży Panią Anitę Martowicz z Agencji... Robert Ann Karnat - opinia (1) Z panią Anitą z pośrednictwa nieruchomości riva house współpraca zawsze na... Ann Karnat Roksana i Maciej - opinia (1) Bardzo empatyczne podejscie do klienta. Na prezentacji wszystko jasne i... Roksana i Maciej Zygmunt Swinarski - opinia (1) Pani Anita Martowicz z Agencji Nieruchomości RIVA obsługiwała mnie w... Zygmunt Swinarski Szybkie i skuteczne. (1) Panie Beata i Anita bezproblemowo zorganizowały wynajęcie domu, wraz z... Gregor Najlepszy Agent w Trojmieście (1) Pani Anita Martowicz z agencji nieruchomości Riva pośredniczyła nam w dwóch... Tomasz i Patrycja Augustynscy Roman - Opinia (1) Panią Sylwię Trzebiatowską obecnie z riva house poznałem ponad rok temu,... Romuald Osipowicz Karolina - opinia (1) Panią Anitę poznałam poszukując mieszkania inwestycyjnego w Sopocie.... Karolina Z przyjemnością polecam! (1) Trójmiejski rynek Nieruchomości jest bardzo zmienny i agresywny, ceny... LeonardEuler