BTS - ocena (1) Obsługa pierwszorzędna. Zabudowa na wymiar - mimo krzywizn na ścianach i... BTS Michał G - opinia (1) Meble łazienkowe zrobione idealnie !! Polecam w 100% Michał G Sebastian G. - opinia (1) Firma robekada a dokładnie Pan Robert to marka sama w sobie, specjalista... Sebastian G.
Adrianna - opinia (1) Firma godna polecenia. Profesjonalna obsługa na każdym etapie, od projektu po... Adrianna Mariusz - opinia (1) Profesjonalne podejście do tematu. Wykonali dla nas kuchnię na wymiar,... Mariusz Katarzyna - opinia (1) Chciałam bardzo podziękować za profesjonalne podejście do tematu. Firma... Katarzyna Mebkle kuhenne pod wymiar (2) Szukałem oferty w różnych firmach i jestem pod wrażeniem konkretu,... Ivan Kravchenko Polecam (2) Firma godna polecenia. Korzystałam z usług już kolejny raz i skorzystam... Katarzyna serdecznie polecam pod każdym wzglądem (2) Firma wykonywała meble kuchenne i łazienkowe na wymiar. Projekt jak i pomiary... paula Bardzo dobrze (1) Wybierając już kolejnego stolarza bazowałem na opiniach z portalu. Wybrałem... Adam Polecamy :) (3) Zamówiliśmy w salonie meble kuchenne, łazienkowe oraz szafy wnękowe do... Marta Polecam!!! (1) Zamówiłem kuchnie w zeszłym roku, Wyszła lepiej niż sobie wyobrażałem. Ekipa... Kamil Solidny Stolarz (1) Polecam.Ścisłe terminy- dotrzymane,punktualność,solidność,dokładność,... Krzysiek i Kasia Agata - opinia (1) Kuchnia zrobiona jest zgodnie z projektem, solidnie i pięknie. Jestem mega... Agata