Robot sprzątający, polećcie coś dobrego :)

Poszukuje robota sprzątającego, raczej bez opcji mopowania. Słyszałam dużo pozytywnych opini o Xiaomi, ale który model ?
To mój pierwszy tego typu odkurzacz, fajnie by było gdyby był w miarę cichy, do tysiąca zł ale tez żebym potem na filtry wymienne nie wydała majątku.
Tyle jest tego na rynku, ze ciężko sie połapać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupowałam na aliexpress za 600zł. Ilife chyba się nazywa. Całkiem ok, proste sterowanie i działa nadal po 2 czy 3 latach. Te z mopowaniem szybciej się psują. Części można dokupić też na ali. Sugeruję poszukać opinii na ich temat i porównań w Internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama obecnie zastanawiam się nad kupnem:
https://conowego.pl/rankingi/roboty-sprzatajace-dla-twojego-domu-i-mieszkania-nasze-top-5-103069

Na stronie jest porównanie robotów sprzątających jakie warto jest sobie kupic i moze to nieco rozjaśni Ci sytuację :) Aktualnie robię porównania na własną rękę i zastanawiam sie nad dwoma
roomba
jak również xiaomi

Ciekawi mnie xiaomi. Jest o wiele tańszy niż robot roomba. Z drugiej strony nie znam nikogo kto by go miał ale znam osoby ktoe maja roombe i są zadowoleni. Czy ktos ma moze xiaomi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...