pomozcie przetlumaczyc na angielki proszee (7) "oczywiscie potwierdzamy spotkanie 17 pazdzierniak w warszawie, prosimy tylko... karolek polip+mięśniak (15) dziewczyny, w sobotę byłam w invikcie na kontrolnym badaniu, okazało się, że... @gnieszka szukam ginekologa na Orunii, Chełmie (1) Cześć Dziewczyny! Wprowadzam się niedługo na Orunię dokładnie na... Wilk
wyniki badania moczu (17) Dziewczyny dziś odebrała wyniki moczu i jestem trochę zaniepokojona, bo nie... lemka badania-kiedy (4) dziewczyny ma do zrobienia kilka badań między innymi: fT4, TSH, anty... @gnieszka NOWA INFORMACJA, NOWE FORUM :-)) (14) Witam wszystkie przyszłe mamusie i nie tylko.... W zeszłym tygodniu zrobiłam... Kruszynaa Poradnik zywienia dziecka - zamiesciłam do ściagnięcia (1) Zamiesciłam Poradnik dot. żywienia dzieciaczków ( w wersji foto) oraz inne... Dori migrena (5) dzisiaj w "pytanie na sniadanie"beda mowic o migrenach, moze ktorej pomoze sylwia 78 gdzie naprawic dzieciece artykuły? (4) Może ktoś mi doradzi gdzie na terenie trójmiasta mozna naprawić wózek... alexa moj watek jeszcze raz - sprzedam nowe limitowane Givenchy Absolutely z duty free (6) Postawie jeszcze raz moj watek, bo przez moj wypadek samochodowy rozjechal mi... Gaja B. Usunięcie plam od benzyny (2) Dziewczyny czy macie jakiś sposób jak można usunąć plamy po benzynie z butów.... aneczkal Nystatyna (12) Mam pytanie odnośnie Nystatyny w postaci globulek dopochwowych. Od 2 miesięcy... Wilk stronka z ciekawymi linkami (1) http://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/... asia1980 WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH***182*** (102) i nowy !czasami mam wrazenie ze pisze tu sama do siebie mystic Dla moni. (8) http://img473.imageshack.us/img473/7908/skanuj0009jj1.jpg Rina urlop macierzyński/wychowawczy (2) ile teraz trwa macierzyńskie? a ile wychowawcze? jakie są procedury przy... tuska Hura! Jestem taka szczesliwa (21) Witajcie! Od paru miesiecy czytam o Waszych przezyciach w czasie ciazy i... anikia Agatha (7) Agatha Ty wiesz na 100% ! dlaczego nie ma już na gazecie forum Hashimoto? co... apola do Mamuś w sprawie fotelika samochodowego:) (1) witajcie.Kupiłam dla synka fotelik samochodowy 0-13kg firmy Casualplay,ale... Gonina kobieta z nadciśnieniem w ciąży. (11) Któraś z Was koleżanki ma do czynienia z tym problemem? Ja dopiero planuję... Magdzia