forum (2) A tak poważnie tym razem - to forum jest ok ale brak podziału tematycznego,... konwaliowa watek dla zapracowanych***5*** (104) udalo mi sie Yaira wątek dla zapracowanych ***7*** (1) A co , ja też sobie założę, na zapas konwaliowa
Witam!!! (17) Witam Was dziewczyny bardzo goraco!!! Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu... renika i po co płacimy składki?? (14) rozmawiałam dzisiaj z babcią... babcia ma 76 lat ale wygląda na 15 lat... wiper SwissMed +/- (14) Tak jak pisałam, mam okazję być ich pacjentką. A w przyszłości rownież nasze... beata.tr witam w gronie Rodziny! (31) mimo iz jeszcze nie mezatka :( - ale juz niedlugo (pol roku) za to juz mama... julianka29 Wątek dla zapracowanych****3789**** (2) Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać:D Proszę nie linczować:P Kasieńka 1.12. Światowy Dzień Walki z AIDS (1) ... beata.tr Wątek dla zapracowanych ***4*** (101) :) Nicpoń GDZIE NA PIWKO W SOPOCIE? (13) żeby nie było zbyt romantycznie, ale też nie za głośno beatka81 Nowie mieszkanko (56) W czewrcu odbieramy nowe mieszakanko. Domyślam, się że wiele z Was już... gwisia jaki ladny kotek ;-) (1) hehe ten kotek na pewno myl ladnie zabki ;-)... Gaja B. milutko.. (26) Jak fajnie watek rodzinny... Ciezaroweczki maja swoje miejsce :) Bedziemy... Yaira Kochane please poradźcie:) (9) Czy macie może babcine sposoby na pranie swetrów tzw. szetlandów??? Mam dwa... Nicpoń Wątek dla zapracowanych***3*** (104) Tam juz tego za dużo:)) aneczkal WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH *** 3 *** (2) Pierwszy raz mi się udało :) Karcia_Gd Wątek dla zapracowanych *** 2 *** (113) To ja polecę z drugim :) beata.tr Teraz to się chyba od kompa nie oderwę. (10) Ciężko chyba bedzie odejść z Weselnika więc trzeba będzie 2 fora na raz... sloneczko Lego NINJAGO książki, gadżety itp (0) Kupię książki lego NINJAGO, ubrania (5lat) i różne inne rzeczy z tej bajki.... bogosiaa