Jarek - ocena (1) Jestem po drugich zajęciach z Amadeuszem i uważam że podejście ma... Jarek Magda - opinia (1) Polecam! Świetny nauczyciel. Chodzę na zajęcia od kilku miesięcy, zrobiłam... Magda Anna - opinia (1) Super zajęcia, mega polecam! Uczęszczam od kilku miesięcy i widzę wyraźne... Anna
Aśka - opinia (1) Amadeusz nauczy jeździć każdego. Może niektóre zadania na początku wydają się... Aśka M - opinia (1) W końcu umiem robić coś więcej na rolkach niż tylko jechać przed siebie.... M Justyna - opinia (1) Amadeusz i Jego Rolkosfera to strzał w dziesiątkę. Myślałam, że utrzymanie... Justyna Helena - opinia (1) Syn chodzi na zajęcia od roku i jest bardzo zadowolony. Pan Amadeusz ma fajne... Helena Grzesiek - opinia (1) Spoko atmosfera, indywidualne podejście Grzesiek Mama - opinia (1) P.Amadeusz - petardy. Syn jeździ z Nim 2 rok. Uprzejmy, konkretny - fajne... Mama Kasia - opinia (1) Zajęcia są bardzo zrozumiałe, wszystko jest dokładnie wyjaśnione i pokazane.... Kasia tomeq - opinia (1) chodzę do Amadeusza na zajęcia, bardzo dobry nauczyciel, nie bije, nie... tomeq Monika - opinia (1) Fajne zajecia, nie ma nudy;) duzo ruchu, zabawy, nauki rolkowej:) polecam... Monika Albert - opinia (1) Miałem przyjemność współpracować z Amadeuszem przez nieco 2 miesiące.... Albert Magda P - opinia (1) Bardzo fajne zajęcia - na każdych uczysz się coś nowego - czego nawet nie... Magda P Ania - opinia (1) Świetna atmosfera zajęć, fajne warunki, cierpliwy nauczyciel :-). Polecam... Ania M. Witkowski - opinia (1) Super sprawa. Zajęcia są prowadzone na luzie, w małej grupie. Prowadzący ma... M. Witkowski Julia - opinia (1) Trener wykazuje się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i dbałością o... Julia Magda - opinia (1) Zajęcia z Amadeuszem są naprawdę bardzo wartościowe. Jeżdżę na rolkach od... Magda Agnieszka - opinia (1) Jestem zadowolona ponieważ mogę doszlifować swoje umiejętności. Jest... Agnieszka Agnieszka Bogdańska - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Polecam!!! Agnieszka Bogdańska