Rollo Design

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, prof. Zygmunta Czubińskiego 7

Justyna - opinia (2) Profesjonalna firma, fachowe doradztwo, szybki montaż, bardzo przystępne... Justyna Alicja - opinia (1) Jetem pod wielkim wrażeniem Panów z Rollo. Na pomiar przyszli co do minuty,... Alicja Prawdziwi fachowcy (1) Takich fachowców jeszcze nie miałam. Podczas budowy domu przewinęło się... Izka
S. - opinia (1) Przemili Panowie. Wszystko przebiegło sprawnie: mierzenie okien i dobieranie... S. super firma! (2) uczciwa i słowna firma, jakość bardzo dobra, kontakt i czas realizacji bez... Fiskars Polecam. (1) Polecam. Jedyna, bezproblemowa, terminowa firma, z jaką miałam styczność... Mycha Godni polecenia (1) Profesjonalni. Zamówiłem u nich rolety zewnętrzne i plisy za ok 18 tys. i... Łukasz Dobra firma (1) Pełny profesjonalizm, precyzyjny montaż, żaluzje są równo i poziomo. Jestem... BK Super (1) Rolety są bardzo ładne, starannie zamontowane. Wszystko zrobione na czas.... Kacper W Super! (1) Rolety i moskitiery zamontowane przez Panów z Rollo sprawdzają się genialnie,... sonia Rzetelni panowie (1) To ,co dla innych okazało się niemożliwe do wykonania , dla Panów z tej firmy... Andrzej - Orunia Górna OK (1) Profesjonalizm, rzetelność, punktualność, fachowe doradztwo, dokładność - to... Arkadiusz Rollo Design na 6! (1) Pan montujący rolety wyszedł dosłownie przed chwilą. Założenie 6 sztuk (flisy... Wileńska 43 firma godna polecenia (1) Bardzo solidna firma, rolety i plisy z najwyzszej polki. Bardzo dobre ceny.... arek Jestem pod wrażeniem! (1) Jestem bardzo zadowolony jakością usług. Dwóch bardzo miłych, kompetentnych... Marek polecam (1) Rolety zewnętrzne bardzo dobrej jakości, dokładnie zmierzone i precyzyjnie... Bartek W. Firma na 6 z plusem (1) Z usług korzystałam dość dawno, ponad 4 lata temu. Zamówiłam wtedy kilka... kasia Polecam (1) Panowie właśnie wyszli.Jestem bardzo zadowolony. Wszystko bardzo dobrze... Stef Mam śliczne pliski :) (1) Polecam firmę, produkcja trwała niespełna tydzień, montaż błyskawiczny (a ja... Aga Zdecydowanie polecam !!! (1) Najlepsza firma, z jaką miałem do czynienia podczas urządzania mieszkania.... Michał