Super opinia polecam! (1) Miła obsługa, poziom nauczania świetny! Czas trwania bardzo szybo, cena... Pan Dawid POLECAM!!! ;) (1) Polecam Rondo bis ponieważ są najlepsi w tym co robią:) bardzo miła i fachowa... Adrian Polecam wszystkim przyszłym kierowcom samochodów ciężarowych. (1) W ubiegłym roku uczęszczałem na kurs prawa jazdy kat. C oraz tzw. "dokształt"... Robert
Rondobis Wejherowo (1) Najlepsza szkoła dla przyszłych kierowców. Doskonałe przygotowanie zarówno do... Tomek Polecam! (1) Bardzo fajna szkoła, godna polecenia. Dwie przemiłe Panie w biurze. Super... Anna M. Szkoła godna polecenia (1) Bardzo miłe panie w obsłudze interesantów, profesjonalni instruktorzy jazdy,... Paweł Rondo bis Wejherowo (1) Bardzo miła obsługa. Zajecia prowadzone ciekawie. Już wiem jaką szkołę... Mario Super przygotowanie ! (1) Miła obsługa, profesjonalne podejście do kursantów, kurs pozwolił mi się... Ola Rondobis Wejherowo (1) Najlepsza szkoła na Pomorzu ! Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska oraz... Misia Polecam kat.D (1) Nauka na najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone ciekawie i ze zrozumieniem,... Paulina Karol - opinia (1) Szkoła zdecydowanie na plus. Polecam każdemu. Karol Rondobis (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tej szkoły jazdy. Od momentu wejścia do... Filip GRZEGORZ - opinia (1) BARDZO DOBRA SZKOŁA , POLECĘ ZNAJOMYM , INSTR.I WYKŁADOWCY BARDZO DOBRZE... GRZEGORZ najlepsze centrum szkolenia kierowcow (1) Jestem bardzo zadowolona z efektow nauki w Rondo-bis, wszystko na wysokim... Anna łukasz - opinia (1) C, CE i Przewóz rzeczy, wszystko zdane przy 1 podejściu, niskie ceny kursów... łukasz POLECAM!! (1) Bardzo miła obsługa, świetny instruktor, brak problemów z terminami. Jestem... Karolina 6/6 :) (1) Bardzo gorąco polecam szkołę. Świetna atmosfera na wykładach, profesjonalni... Kamil S. POLECAM!!! (1) Poziom nauczania bardzo wysoki. Bardzo miła i sympatyczna obsługa w biurze.... Sylwia Najlepsza szkoła!:) (1) Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły, ale w końcu zdecydowałam się na... Anula zadowolona!!! (1) Polecam Rondo bis. Obsługa jak i cale nauki na wysokim poziomie.Bardzo mili... kasia