Ropo macicze u Naszej suczki

Witam
przez przypadek trafiłem na tą stronę , a co za tym idzie chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami.
Leczę od zawsze moje pociechy u Nich, w prawdzie nie znam Pana Doktora Brzeskiego, ale co do jakości usług, czy profesjonalizmu to moim zdaniem z świeczką szukać. Lekarze młodzi i na poziomie, w pełni profesjonalne podejście. Wracałęm z moim pieskiem ze skandynawi, miała ropo macicze w bardzo poważnym stanie (waga po zabiegu macicy około 2kg). Od samego początku czyli przyjazdu byłem z Nimi w kontakcie. Jak przyjechałem z samego rana od razu była operowana, macica wycięta piesek zdrowy. Nie pamiętam nazwiska lekarza, ale niestety nie umiem kodować nazwisk. Tak czy inaczej robiłem po tym zdjęcie szwów , badanie krwi (tu podkreślę też przemiłego Pana praktykanta) i wiele innych rzeczy natykając się przy tym na każdego innego lekarza. Jednym słowem cieszy mnie to że można się poczuć że pupil jest w naprawdę dobrych rękach.
Dodam jeszcze o Pani w starszym wieku (być może ktoś z włąścicieli - nie wiem) która zawsze dopytuje jak się czuje piesek itd.
Na pewno nie zmienię lekarza mojego pupila , jest to tak samo ważne jak dobór swojego.
Pozdrawiam klinikę, personel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ropo macicze u Naszej suczki

miało być że polecam innym, nie wiem czemu jest błąd, już poprosiłem administratora o zmiane tego.
pozdrawiam fera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0