Dziękuję za uratowanie pieska (1) Serdecznie dziękuję doktorowi Tomaszowi Brzeskiemu za uratowanie mojego psa i... Małgosia i Buck - opinia (1) Doskonała opieka, wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie, czysto, ceny... ZDECYDOWANIE POLECAM !!!! (1) W zeszłym roku trafiłam do kliniki z moją 8-letnią Lucynką bulterierką stan... Danuta Noworyta
Fachowa pomoc w GKW (Kielecka) (2) Szczerze polecam Gdyńską Klinikę Weterynaryjną, ze wzgledu na fachową pomoc,... kocia mama;) Zdecydowanie nie polecam (2) Nie polecam tego miejsca !!!! Odradzam !!! Może w szczepieniu zwierząt są... niezadowolona Godni polecenia (1) Profesjonalna klinika z super obsługą. Godna polecenia. Przyjechałam ze... Aneta marek - opinia (2) Odradzam tą klinikę zwłaszcza kontakt zwierzaka z Pania dr Anną Sz.. Ta Pani... marek Klinika Weterynaryjna przyjazna zwierzętom (2) Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim posiadaczom zwierząt klinikę na... Tomasz Kąkol Pozytyw (1) Szybka i konkretna diagnoza. Doskonale dobrane leki i profesjonalne podejście... Asia Gucio pozdrawia! (1) Serdecznie polecamy klinike na kieleckiej! Chodziliśmy (i będziemy chodzić) z... Gucio Julek (1) Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt telefoniczny, szacunek dla... BR Dziękuje i polecam! (1) Dziękuje całej klinice za pomoc dla naszego psa! Nie dosc,ze jechalismy z... Zadowoleni Pikuś lubi tę klinikę (1) Moi drodzy miłośnicy psów,w tej klinice leczą z sercem!strasznie się bałam że... Anastazja Sławomira Polecam! (1) Szczerze polecam klinike. Moj pies byl chory, lekarz od razu zalecil badania... Pacjent Ropo macicze u Naszej suczki (2) Witam przez przypadek trafiłem na tą stronę , a co za tym idzie chciałbym się... fera POLECAM! (1) Polecam jak najbardziej. Szczególnie Dr. Wiercińskiego ale i Dr. Brzeski i... Magda Właścicielka Rasty - opinia (1) Najwspanialsi ludzie pod słońcem, opieka wspaniala a Pan doktor Brzeski... Właścicielka Rasty Mój kotek Saszka (1) Leczyłam tam kotka. Brak rozpoznania, kicię odebrałam po jednej nocy całą w... Magda Wyrwali moja suczkę śmierci! (1) Moja suczka od kilku dni męczyła się z niedrożnością jelit, której objawy... Ola Jak mnie Mnie t na PLUS (1) Mój kotek spadł z 4 piętra i natychmiast udzielili mu odpowiedniej pomocy ,... Kociara