PPHU ROTOR

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Jana z Kolna 28

Polecam !! (1) Auto w bardzo dobrym stanie, sprawne i czyste, cena przystepna, o wiele... Gosia K Dziekuję! (2) Cena, jakość, fajny kontakt, minimum formalności - polecam wszystkim! Andrey POLECAM SUPER WYPOZYCZALNIA (1) Witam korzystalem z tej firmy pierwszy raz i nie jestem zawiedziony,naprawde... Tadeusz M.
Polecam niezdecydowanym (1) dojeżdzają, samochod nie zmęczony, mają warsztat więc na bieżąco serwis :-) Sebastian Solidna polska firma ! (2) Solidna firma ,dobre auta ! Wypożyczałam dwa auta, oba w nienagannym stanie... Edyta Bardzo duży zawód (4) Nie polecam - samochód wypożyczony bez umowy - samochód uszkodzony - brak... Aleksandra Jankowska SUPER WYPOZYCZALNIA (1) witam firme polecil mi znajomy,uwierzylem ze dobra firma no i sie nie... tomasz tomaszewski Mateusz - opinia (1) Polecam bardzo !!! Zadowolenie gwarantowane ;-) Mateusz Polecam !!! (1) Witam. Skorzystałam z usług firmy Rotor po raz kolejny i jak do tej pory... Magdalena Welc Polecam (1) Serdecznie polecam. Uczciwa, solidna firma. Bardzo miła obsługa. Pozdrawiam.... Sabina