PPHU ROTOR

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Jana z Kolna 28

Dora - opinia (1) Szybko i sprawnie naprawione autko, przestępne ceny, jasno wytłumaczone co... Dora zbyszek - opinia (1) Naprawę zawieszenia oceniam bardzo pozytywnie. Jakość zamienników cena ok.... zbyszek Jajoszka - opinia (1) Nie polecam pozostawiania auta na elektrykę samochodową. Pan, który miał... Jajoszka
Wymiana rozrządu w A4 (1) Naprawa wykonana rzetelnie: rozrząd, komputer itp. Miałem swoje części... Sebastian Najlepsza wypożyczalnia z jakiej koszystałem! (1) Od Pana Arka wynajmuje auta już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Auta... Piotr Ford Mondeo 1.8 TDCI (1) Wypożyczyłem samochód na okres Świąt Wielkanocnych 2016. Niestety w... Jozef - Norwegia wypożyczalnia godna polecenia (1) Bardzo mila obsluga, bardzo pomocna, (mimo problemow z naszej winy), na czas... ela idealnie (2) Idealnie wyjść z przepełnionego ludźmi lotniska, usiąść w czystym wynajętym... Bronka Polecam (1) Bardzo jesteśmy zadowoleni z usługi.... Mili i sympatyczny panowie i co... Sylwia Polańska Małgosia - opinia (1) Pierwszy raz wypożyczałam i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Po ciężkim... Małgosia Podziękowania (1) Dziękuję za miłą,rzetelną i w pełni satysfakcjonującą obsługę , jestem w... Bogdan Jandzinski super autko (1) super autko, po wylądowaniu w Polsce nie czekałem nawet 5 min. a już... Gregory POLECAM ! (1) Bardzo miła obsługa. Polecam Wojtek polecam (1) Firma godna polecenia. Razem z kolegami wypożyczamy od nich busa jak jedziemy... D@wid polecam (1) solidna, godna zaufania firma. auto zadbane, sprawne , czyste. zrobiłem tym... Paweł Rotor (1) doświadczona i fachowa firma jeżeli chodzi o naprawy samochodów. Ceny są... Antek polecam jak najbardziej (1) witam skorzystalem z uslug tej firmy i jestem bardzo zadowolony z wynajetego... marek Super! (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, miła obsługa, samochód w dobrym stanie,... Ewa Polecam jak Najbardziej :)))) (1) Bardzo miła obsługa, ceny są przestępne,a auto zawsze jest na czas,... Aleksandra Polecam sprawdzona firma. (1) Polecam wszystkim warsztat jest ok. Jacek Kaczmarczyk