Maciej - opinia (1) Korzystam od lat. Polecam. Każdy rower, bez względu na stan i pułap cenowy,... Maciej anna - opinia (1) Sprawnie i bardzo rzetelnie. Polecam od wielu lat! anna Najlepszy serwis w trójmieście! (1) Pan Andrzej naprawia mój rower już od 20 lat i nigdy się nie zawiodłam.... stały klient
moze byc (1) Bez większego szału. Nic ciekawego mi nie zaoferowali dopasowany mój ulubiony serwis (1) Polecam. Ludzkie ceny,jak trzeba pan reperuje rower w ciągu kilku godzin.... Ewa po stare części tylko do Rowerka (1) Jestem miłośnikiem starych rowerów. Gdy potrzebna część do holendra albo do... tX Spoko serwis (1) Rekomendowany dla normalnych użytkowników rowerów... Bryk za +10k to ja tam... tomasz najlepszy serwis! (1) Jest to zdecydowanie najlepszy serwis. Pan Andrzej to fachowiec, szybko radzi... Kasia Zdecydowanie polecam :) (1) Od lat odwiedzam ten warsztat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Pan Andrzej... Nat .... (2) ... Wczoraj złapałem "gumę". Gość skasował 25 zł i powiedział że... Jahu Takie naprawy w tej cenie?? (1) Za głowę się chwyciłem z zachwytu!!! Fachura wymienił mi prawie pół roweru...!! zame Jak najbardziej polecam :) (1) Fachowiec :) Regulacja przerzutek - szybko, sprawnie, cena przystępna. Rower... Tomasz Miras 74 Sopot - opinia (1) To co piszą to cała cała prawda .chodzę do pana Andrzeja od zawsze,kiedy... Miras 74 Sopot I naprawić fachowo (1) (a niedrogo), i pogadać się da dostając przy okazji dobrą radę. Wizyta tam to... pehade Solidny i uczciwy mechanik (1) Korzystałem z serwisu zarówno do przeglądów mojego górala jak i holendra... Szymon Polecam;) (1) Najlepszy serwisant w 3miescie. Rozsadne ceny, szybko, nie naciaga na... LK Dobry fachowiec. (1) Mały warsztat za parkingiem Almy. Pracuje tam tylko właściciel, który dobrze... Kuba moj serwis :-) (1) Serwis po prostu wypas. Zawsze moge liczyc na to, ze rower bedzie zrobiony i... Peter (SopotKillers.pl)