MS Gdańsk - opinia (1) Polecam w 100% Dobra cena,jakość usługi. Panowie doradzą - podpowiedzą. MS Gdańsk Gosia - opinia (1) Młody serwisant przywrócił życie mojemu złomkowi już kolejny raz i mogę... Gosia Iza - opinia (1) Serdecznie polecam, dzisiaj wymieniałam kilka części w rowerze. Wszystko... Iza
kiler - opinia (1) szybko i profesjonalnie warto plecic kiler super fachowcy, świetne ceny (1) Robota wykonana perfekcyjnie, serwis generalny roweru. Bardzo konkurencyjne... Andrzej Przygotowanie roweru do jazdy (1) Krotko przed majowka kupilem rower. Potrzebowalem przygotowac go do jazdy.... Mariusz wymiana linek i pancerzy hamulców i przerzutek (1) Potrzebowałam roweru na majówkę, do której zostało 6 dni. Obdzwoniłam 16... Kasia Szybko i przyjemnie (1) Jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi. Rower odebrałem po godzinie. Nie... Sebastian Olkowski Świetni fachowcy!! Jestem zadowolona (1) potrzebowałam serwisu rowerowego- przegląd i odświeżenie roweru na sezon. Ten... Katarzyna Podejście do klienta (1) Nie wiem jak to w poprzednich wpisach, ale ja spotkałem się z podejściem -... Adam Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi (1) Profesjonalne podejście do klienta, właściciel konkretny i kolarz więc zna... Janek Super obługa (1) Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Naprawa wykonana bardzo sprawanie i... Karolina Polecam (1) Robię na rowerze parę tysięcy km rocznie. Po przeglądzie w tym serwisie nie... Mikowhy Jestem zachwycona !! (1) Super fachowa obsługa i takiez samo doradztwo.100%-owe zaangażowanie i uwaga... ta z Jasienia....:)) Przegląd roweru (1) Kolejny zasłużony pozytyw. Tym razem przegląd roweru miejskiego i... Stanisław Zdecydowanie polecam (1) Super kontakt telefoniczny, szybki termin i wykonanie. Bardzo przystępna... Stanisław Polecam (1) Polecam ten serwis rowerowy, który jest prowadzony przez pasjonatów. Zostałem... Marcin Polecam w 100% (1) Sklep i serwis pasjonatów. Zjawiłem się praktycznie na zamknięcie sklepu, a i... przemo Super Tani Fachowcy (1) Serwis jak najbardziej zasługujący na skale ocena na szóstkę Obsługa i jakoś... grzegorz wrzeszcz Profesjonalny serwis rowerowy (1) Skorzystałem z usług serwisu praktycznie "od ręki". Profesjonalna obsługa i... drwitt