Może gburowaty, ale fachowiec (1) Byłem w serwisie 1 maja i był.....otwarty. Wyregulowali przerzutki, hamulce,... PawelK Serwis -300% Cena do jakości super! (1) Serwis fachowy i rzetelny nic dodac nic ująć. Szefo tego serwisu to pasjonat... Luka Reanimacja przerzutki (1) Dzisiaj byłam po małym "wypadku" w najbliższym serwisie, którym okazał się... Wiola Brzostowska
Opinia (1) Sama obsługa bardzo w porządku w przeciwieństwie do szefa tego przybytku.... Mav spodziewałem się czegoś lepszego (1) Byłem u nich jedynie na regulacji przerzutki. Przy okazji poprosiłem o pomoc... tom nie polecam (1) Pomijając nieuprzejmą obsługę,to panowie nie poradzili sobie z rowerem mojego... Evil Knievel jak najbardziej polecam (1) Witam. Jestem na "TAK". Szef Banach to "Klasa" Po każdej wizycie jestem pod... Tadeusz super warsztat (1) Tak dobrego warsztatu ze świecą szukać. Panowie znają się na rzeczy jak mało... Pe nie polecam (1) Kiedy chciałem wymienić tylną przeżutke w rowerze sprzedawca cały czas... ZXC polecam (1) dziś odebrałem rower z serwisu. jestem bardzo mile zaskoczony. odwiedziłem w... karto Najlepszy serwis rowerowy (1) Szybko, tanio i dobrze. Fachowcy i pasjonaci. Weker prawdopodobnie najlepszy (1) zwiedzilem wiele sklepo i serwisow rowerowych w trojmiescie, ale ten jest z... qbiak Nice ! (2) Za regulacje przerzutek, hamulców i dopompowanie kół zapłaciłem 18 zł .. Na... JK Fachowcy (1) Stara dobra szkoła, ludzi znających się na swojej robocie. Z dobrym poczuciem... Janek Super (1) Serwis naprawdę profesjonalny, ceny przystępne, korzystam z tego serwisu od... Brzezin Dobra robota, bez żadnych ściem jak bywało u innych serwisantów.. (mam na myśli wymianę niby zużytych części..) (1) Za każdym razem gdy oddaję czy to mój rower czy dziewczyny, to przy odbiorze... Dj Pozytywnie! (1) Jestem zaskoczony cenami, dobrą radą i czasem realizacji naprawy. Rower... Tomasz serwis - ok (1) Wizyta kilkukrotnie w tym przydrożnym punkcie skłania mnie do następującej... Terenzo Serwis? Tylko tu! (1) skorzystalem dzis po raz pierwszy i jestem naprawde milo zaskoczony. Obsluga... alex art - opinia (1) Super obsluga , pasjonaci. Jakość wykonanych uslug na najwyższym poziomie art