Niebywały serwis! (1) Po pełnym przeglądzie i czyszczeniu rower jeździ lepiej niż jak był nowy. Za... Kuba Polecam! (1) Usługa wykonana należycie, szybko, dobrze za przystępne ceny. zolty giant Bartek - opinia (1) Serwis może nie pozorny, ale fachowcy świetni! Prosiłem o naprawę koła i... Bartek
Rafał - opinia (1) pomogą , doradzą , naprawią . Rafał Fachowa i rzetelna obsługa (1) Jak nie masz pojęcia o rowerach to też możesz tam śmiało kupić - nic nie... Romar Rafal - opinia (1) Zdecydowanie polecam.Fachowy serwis,wymienialem... Rafal Polecam !!!! pełen profesjonalizm. (1) Składałem rower u panów w 2008 r.Fachowo doradzili co i jak.Na rower czekałem... daniel Turysto (1) Turysto rowerowy,jeśli pragniesz mieć rower przystosowany do Twoich potrzeb,w... Wojciech Rewelacyjny serwis (1) Jadąc do pracy tylny hamulec (XT hydrauliczny) odmówił posłuszeństwa. Jako że... Bynio www.mtb3x.pl Rewelacja (1) Inne duże sklepy/serwisy wymiękają, gdy tymczasem L. udało się naprawić... Tomek Polecam!!!! (1) Fachowa obsługa,widać że chłopaki znają się na rzeczy.Przedewszystkim na... Ewa Uczciwi i rzetelni to po pierwsze... (1) ...po drugie, nie obwijają w bawełnę, jak w innych serwisach; jeśli nie... Krzysiek Polecam (1) Szybko sprawnie, naprawde polecam dalit Polecam,wszystkim (1) Polecam wszystkim chcącym kupić rower na miarę i w przedziale cenowym... Robert Profesjonaliści w każdym calu! (1) Sumiennie, dokładnie i szybko wykonują swoją pracę. Nigdy nie zdażyło się... Rudolf w Trojmiescie nie ma lepszych (1) odnoszaac sie do oceny: 1. obsluga-dwoch panow zawsze znajdzie jezyk z... rudy_jr Rower skladany na zamowienie (1) Skuszony dobymi opiniami o serwisie udalem sie tam z zapytaniem czy moga... Klient polecam (1) szukałem po sklepach i szukałem wymarzonego roweru, ale nigdzie nie mogłem... dominik Super serwis (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Polecam wszystkim cyklistom. maya Gorąco polecam (1) Wszystko gra i buczy. Mnóstwo sprzętu, zamawianie, wybór rowerkow, pełen... Filip