solidny serwis (1) Od lat korzystam z usług serwisu i jestem zadowolony Paweł jest dobrze (1) Przystępne ceny, szybko, miło. (tzn jeżeli ktoś oczekuje czerwonego dywanu i... Ewa Wreszcie porządny serwis (1) obsługa sympatyczna i rzeczowa, a nie nadęta i burkliwa, jak w wielu innych... KS Cycling
Złożony na zamówienie (3) Rower złożony taki jaki chciałem a nawet lepszy niż się spodziewałem.... jadęjadę ODRADZAM! Brak profesjonalizmu, nieprzyjemna obsługa! (3) Dzień dobry, Chciałam oddać mój rower do małej naprawy. Człowiek z serwisu... Madela pompowanie koloa 2 pln :) (1) kiedys takich jaj nie bylo :) zlozenie roweru bedzie gdzie indziej :) zdziwiony polecam (1) Mam rower złożony przez panów z tego serwisu, również serwisuję go tam jak... ms Najlepszy serwis (1) Wymiana całego napędu w jeden dzień! Wszystkie części (i to te z wyższej... lukasz jest nieźle (2) ale teraz jakos panowie zaczęli windować ceny. W ciągu trzech lat wzrosły... leda Jak stracić klienta w 5 min. (1) Oddaliśmy rower na naprawę amortyzatora, naprawę hamulca przedniego i sztycy... Bart Szybko, sprawnie, profesjonalnie. (1) Oddałem do serwisu mój rower MTB z uszkodzonym napędem, pan szybko... redgrist Najlepszy SERWIS w Gdańsku !!! (1) Oddałem rower do konserwacji i drobnych napraw, po jego odebraniu nie... Rowerzysta Super, polecam (1) Z moim 9 letnim synem dużo jeździmy w terenie. Kiedy przyszedł czas na zmianę... Artur_gd Fachowo (1) Zepsuło mi się coś w pedałach, powiedzieli że pewnie support i naprawa będzie... Bartosz bez laurki (2) Opierając się na wystawionych laurkach udałem się do serwisu,aby dokonać... jerry Zdecydowanie polecam (1) Postanowiłem naprawić rower nieużywany od 2 lat. Prosiłem o założenie nowych... Małysz Bardzo polecam (1) Punkt odstrasza wyglądem. Po rozmowie z jednym z panów - (i wstępnym... krzysiek POLECAM (1) skorzystałem pierwszy raz z ww. serwisu i jestem mile zaskoczony. Rower nie... zadowolony Nie ma lepszego serwisu w 3city :) (1) Serwisuję rower u nich od 3 lat zawsze jestem zadowolony. Zawsze wszystko... Vilk Satysfakcja gwarantowana. (1) Rower na zamówienie odebrałem taki jaki chciałem.Zapłaciłem mniej niż jak bym... Mike