Bardzo polecam :-) (1) Bardzo miła i kompetentna obsluga. Szybko, sprawnie i dobrze zrobione.... K&G serwis (1) bardzo dobra jakość jacek Andrzej - opinia (1) Polecam wszystkim Serwis oraz sklep Kołomański Rowery zawsze miła fachowa... Andrzej
serwis (1) Jest w mieście dużo serwisów, zawsze jednak wybiera się sprawdzony.Tym razem... jan271 Solidna firma (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, dobre ceny. Szukałam bagażnika na rower... Magda Perfekcyjne koło (1) Wymiana piasty z centrowaniem koła. Termin wykonania 2 dni. Cena zdecydowanie... Novatec D042SB dobrze, bardzo dobrze, dostatecznie (1) Korzystałem z usług Kołomańskiego pierwszy raz. zamówiłem pełny i dokładny... paweł teresa - opinia (1) juz kilkakrotnie korzystałam z usłlug ,chociaz mam kilka serwisow blizej to... teresa SZYBKO, RZETELNIE i TANIO! (1) Przed przywiezieniem do serwisu jedyne hamulce jakie posiadał rower to... Bartek W. polecam (1) Witam!!! Polecam szczerze - zakup i serwis na najwyższym poziomie a co... mich36 ŚWIETNIE ! SUPER ! (1) Rowerki Dzięki Panu Jarkowi nie mam absolutnie żadnych problemów z rowerem,... Piotr Kazyra Tak lubię kupować! (1) Profesjonalna obsługa. Można zaufać ich wiedzy i doświadczeniu. Potrafią... Mana Zawodowo (1) Podoba mi się podejście do klienta. Bez względu na to,czy przychodzisz... Przemek Obsługa, która nie ma równych (1) Fantastyczna obsługa. Szef serwisu to człowiek bardzo miły i otwarty. Nie... pepik 1 KLASA (1) W tamtym roku kupiłem 2 rowery dla siebie oraz dla żony. Rowery były złożone... Pawel na "6" z małym minusikiem (1) Wymyśliłem sobie "tuning" mojego pojazdu. Usługa została wykonana SZYBKO i... Marek Kitu nie wciskają. (1) Ten facet to nie czarodziej od marketingu, który z uśmiechem przekona każdego... Jarosław Pełen profesionalizm (1) Rewelacyjna obsługa klienta, doskonałe doświadczenie w zakresie serwisowania... Robert S. Kto szuka definicji miłej i profesjonalnej obsługi nie musi dłużej szukać! (1) Do tego (poleconego mi przez znajomych) obiektu nie było łatwo dotrzeć, ale... Grzegorz Zdecydowanie polecam!!! (1) Z firma Pana Jarka jestem zwiazany od kilku lat. Na poczatku,gdy sklep byl... Tomek