Robert - opinia (1) Ceny bardzo przystępne , gość widać ze ma pasję do tego co robi i zna się na tym Robert Andre-Szyd - opinia (1) Najlepiej pójść i samemu się przekonać co "w trawie piszczy" ;) Andre-Szyd Ludwik - opinia (1) Miła ,fachowa obsługa, asortyment ok jak coś brakuje to Pan serwisant zamówi... Ludwik
Tomek - opinia (1) Obsługuje właściciel, a to duża zaleta. Zna się i nie naciąga. Fachowo i... Tomek Jarosław - opinia (1) Najlepszy serwis rowerowy w okolicy, polecam wszystkim! Jarosław Marwej - opinia (1) Korzystam z serwisu już od dobrych kilku lat i jestem mega zadowolony.... Marwej rowerzysta - opinia (1) Super serwis, pan bardzo miły i solidny.Serdecznie polecam. rowerzysta Miłosz - opinia (1) Rzeczowo, miło i profesjonalnie. Ceny części jak w Internecie. Usługi są w... Miłosz Rita - opinia (1) Profesjonalnie, miło, od wielu lat najwyższa półka usługi i obsługi :) Rita Pit - opinia (1) Wykonany w serwisie przegląd i naprawy sprawiły,że odżył mój rower, a ja mogę... Pit Super Firma (1) Korzystamy z usług Pana Jarka od wielu lat, w latach ubiegłych w filii... Zygmunt emerytka zadowolona klientka (1) Wspaniały profesjonalny sklep i punkt naprawczy. Pana Jarosława znam od lat,... Alicyjka Polecam !! (1) Korzystam z usług serwisowych od kilku lat i zawsze mogę liczyć na... Katarzyna Polecam (1) Polecam serwis wszystkim znajomym. Wysoka jakość usług i bardzo sympatyczna i... Asia ocena b.dobra (1) Sklep godny polecenia, miła i profesjonalna obsługa zawsze pomocni Marcelina oco uslugi bardzo wysoko i jestem bardzo zadowolonaeniam sklep i jeg (1) Jestem bardzo zadowolona ze sklepu i obslugi ,mila obsluga ,dobra jakocs Marcelina Gorąco polecam (1) Rowerek po gruntownym przeglądzie chodzi super. Fachowa pomoc i porada. Miła... Monika super sklep fachowa obsługa szybko i idealnie (1) do innego rowerowego sklepu i serwisu już nie chodzę tylko do Kołomański... Renata Fachowcy w każdym calu (1) Tylko dziś zrobiłem ponad 50km.na rowerze po serwisie u Kołomańskich - rower... Klient z polecenia Zawsze fachowa i rzetelna obsługa (1) Korzystam z usług od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolony z obsługi.... Przem